26 Eylül günlük burç yorumu

26 Eylül Çarşamba günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

26 Eylül günlük burç yorumu
26 Eylül günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 26 Eylül Çarşamba günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

İyimser nakış açının kapısını aralamış durumdasın. Şanslı günündesin ve bugün gelecek olan şansları görmezden gelmeyin. Bazı alışkanlıklarınızı bırakmak istemekle kalmayıp onun için adım atacaksın.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Yapman gereken işleri ihmal etme isteğin ağır bassa da onları ihmal etmeyin. Sevdiğiniz insanlara karşı biraz anlayışlı olmayı denerseniz mutlu olmayı başarabileceksiniz.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Saygın kişilerle karşılaşacağınız bir günündesin. Geçmişle alakalı fakat bugünü etkileyen bir olayla ilgili kendini sorgulayacaksın. Biraz dikkatli günündesin ve ayrıntılar sana bazı şeyleri fark ettirecek 

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Kafanda olan planları harekete geçirsen sen de kurtulacaksın etrafında olan insanlarda kurtulacak. İçten içe yapmak için kuvvetli arzular duysan da hiçbir şey yapmıyorsun. Tebrik ederiz.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Bazı durumlarda rahatladığını hissedeceksin. Karamsar halinde değişmeler oluyor ve yepyeni bir sayfa açıyorsun. Gücü hissedeceğiniz günler geldi, çalışıp yükselme dönemine giriyorsun.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Duygu ve düşüncelerin karışık olsa da kendini merkeze koyup başarılı ve mutlu günlere merhaba diyorsun. Yeni atılımlar için plan ve programlama yapacaksın.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Yaşamına giren yeni insanlar seni bambaşka boyutlara taşıyacak. Çok mutlu olduğun bir döneme giriyorsun.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Kendini güçlü ve önemli hissedeceksin. Şanssızlık gibi görünen şeyler öyle görünse de farklı kapılar açıyor bunu fark edip şansa dönüştürmelisin.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Bugün alıngan günündesin. Ve sorun büyütmekten kaçınmalısın. Akşama doğru arkadaşlarınız tarafından davet edileceğin bir yer seni heyecanlandırabilir. Sevdiklerin seni moral olarak yükseltecek.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Kulağınıza gelen dedikodulara bakmayın çünkü bunlar seni çekemeyenlerin uydurduğu konuşmalar olacak.  Tepki göstermek yerine sessizliğini koru. Aileniz ile ilgili bir problemi büyütmeden halledeceksin.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Şu an bulunduğun çevreden uzaklaşmanın vakti geldi. Yeni ortamlara girdiğinde kendini bulacaksın. İyi hissedip çok farklı bir bakış açısı yakalayacaksın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Nedenini anlamadığın bir kaygı içine gireceksin ve telaş yapmamalısın. Yaşamdan beklentilerin artıyor. Kendinle alakalı bazı şeyleri gözden geçirmelisin.  

 

burç 26 Eylül burç yorumu burç yorumu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
AVM'de iki grup birbirine girdi
AVM'de iki grup birbirine girdi