27 Eylül 2018 Günlük burç yorumu

27 Eylül Perşembe günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

27 Eylül 2018 Günlük burç yorumu
27 Eylül 2018 Günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 27 Eylül Perşembe günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair rehber edinebilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Geçmişte yaptığınız hatalardan ders çıkarmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü aynı hataları yapmaya meyilli görünüyorsun. Aceleci tavırla yeni yatırımlar yapmak istiyorsun fakat geçmişi tartmadan karar veriyorsun.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün güne dalgın ve düşünceli başlıyorsun. Eskiyi özlüyorsun. Yaşamınıza giren ilişkiyle alakalı çok güçlü duygular paylaşabilirsin. Kariyerinde bir ilerleme ve sıçrama olacak buna hazırlıklı olmalısın.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Aşk konusunda çok şanslısın. Öylesine aşk dolu bir güne uyanıyorsun. Maddi anlamda kendini geride bırakıyorsun ve bu seni rahatsız ediyor. Evinde kendini güvende hissediyorsun.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Yaşamınla ilgili ipleri serbest bırakmayı denemelisin. Bugün rahatlamalısın. Bu zamana kadar yaptığın tüm güzelliklerin geri dönüşünü almaya hazır ol. Müdahale etme huyunu bir kenarı koy ve nasıl yaşadığını izle.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Yaşamını düzene koymaya başladın. Yaptığın şeylerle alakalı kendini yenilenmiş hissediyorsun. Artık her şeye üzülmüyorsun. Hafta sonu geleceğin ile ilgili planlamalar yapıp adım atacaksın.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün ilişki konusunda biraz esnek davranmalısın. İnsanların eksikliklerini göreceğin bir gündesin ve olumlu bir şekilde ifade etmekte her iki taraf için iyi olacak. Aşk’ta yeni bir sayfa açılıyor, hayırlı olsun.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Bugün şanslı günündesin. Önüne çok güzel fırsatlar çıkacak ve sen de bunu değerlendireceksin.  Bekar terazi burçları için aşk hayatında gelişmeler olacak. Evli olanlar ise bugün ortak hayallerinin bir kısmını gerçekleştirecekler.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

İlişkinde dengedesin. Stres kaynaklı bazı sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Stres olmak yerine kendini ve yaşamını dengede tutmalısın. Güzel bir haber sayesinde sevineceksin.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Her yönden şanslı zamanındasın. Yaşamın aldığı her şey ger dönüşüme giriyor ve olumlu bir şekilde sana dönüyor. Kırılmış olan cesaretiniz yeniden toparlanacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Endişeli ve karamsar hissedebilirsin. Aile ilişkilerinde biraz dikkatli olmalısın. Hafta sonu fazla harcamalar yapabilirsin. Fazla yük strese sokabilir.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Duygusal yönde karışık bir şekilde uyanacaksın. Herhangi bir şeyde kendini patlamaya hazır hissedebilirsin. Bugün dikkat etmelisin. Duygularını kontrol altında tutmalısın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Geçmişten kalan borçları ödeme planı çıkaracaksın. Kendinize ikinci bir gelir kaynağı arayışındasın. Bugün ailen tarafından verilen tüm sorumlulukları yerine getireceksin ve takdir edileceksin.  

 

 

 

Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1