4 Ekim 2018 günlük burç yorumu

27 Eylül Perşembe günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

4 Ekim 2018 günlük burç yorumu
4 Ekim 2018 günlük burç yorumu Baran Tezdönen

Uyumhaber.com ile 4 Ekim Perşembe günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Herkesin sizinle iletişim kurmak isteyeceği bir gündesin. Herkes size bir şeyler anlatacak ve kafanız karışacak. Fakat insanların söylediklerine pek inanmayacaksın. Neyse ki emin olmadan inanmayan bir yapın var. Bu şekilde devam etmelisin çünkü insanlara inanman kafanda karışıklık yaratır.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün duygusal günündesin. Duyguların ve düşüncelerin birleşip sende kafa karışıklığına neden olacak. Farklı davranışlar içinde bulunup bazı şeylere tavır alacaksın. Yeni insanlarla tanışıp farklı ortamlarda bulunman senin açından iyi şeylere vesile olacak. 

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Bugün, sana zamanında yardım eden akrabalarını ve kuzenlerini aramalısın. O kadar destek çıkmalarına rağmen bu şekilde davranman işlerini yoluna sokmanı engelliyor. Çünkü, sana karşı kırgın insanlar biriktirmişsin. Daha farklı davranmalısın, iki yüzlü olmanın lüzumu yok.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Bugün değişim için bazı şeyler yapmaya başladın. Yaptığın alışveriş dahi yenilenmeni sağlıyor. Yaşamında olan hayat arkadaşın seni her zaman aydınlatıyor. Mükemmel insanlar biriktirmişsin ve bu seni her zaman ileriye taşıyor. Onları çok sevdiğini gizlememelisin.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

İsteklerini yapıyorsun fakat bu durum sende biraz gerilime neden oluyor. Davranışlarınızı kontrol altında tutmayı öğrenmelisin. Eğer bazı şeyleri kontrol altında tutarsan her şey seyir halinde yani yararına olur.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün farklı bir keyifle uyanacaksın. Sabırlı olup bazı şeyleri bekleyebilirsen başarıya ulaşırsın. Düşüncelerinde değişimler görünüyor. Bu değişimler fikirlerini daha rahat ifade edebilmene yardımcı olacak.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Derin düşüncelerle uyanıyorsun. Güne başlarken ölüm ve ölüm ötesi şeyleri düşünmek tuhaf doğrusu. Bununla ilgili kitaplar okuyup yeni tanıdığınız insanlarla konuşmalar yapacaksın. Güç ve bilgi mücadelesi yapmayın. Oluruna bırakın ve evrende dolanan mesaja ulaşın.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Bugün yakın çevreni gözden geçirip eleme yapacaksın. Gerçekleri görmeye başlıyorsun. İletişiminde olan kuvvetli oluşum çevre bağlarını güçlendiriyor. Kendini yenileyeceğin fırsatları gözden kaçırmamalısın.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Bugün alacağın bazı haberler duygusal anlamda etkilenmene neden olacak. Akıllı oluşun projelerini gözden geçirmeni sağlıyor ve bu sayede kazançlı çıkıyorsun. Yaşamında olan kişiyi etkilemeyi başarıyorsun . Seni sen olduğun için seven insanlarla sarmalanmışsın ve bu sana güç veriyor.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Kuvvetli arzuların isteklerini gerçekleştirmeni sağlayacak. Yaşamında bazı gelişmeler olacak ve bu durum seni memnun edecek. Gayretli olmanda fayda var. Ayrıntılara takılmadan ilerleyin.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Korkularınla uyanırsan öfkeyle günü bitirebilirsin. Duygularını denetlemeyi öğrenmelisin. İsteklerine önem verip çevrende düzenleme yapabilirsin. Bazı şeylerin değiştiğini gözden kaçırmamalısın. 

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Güçlü ve saygın insanların dikkatini çekiyorsun. Farklı çevrelere girmen seni ve felsefeni değiştirecek. Girişimde bulunacağın şeyle ilgili gelişmeleri bekleyip tam zamanında harekete geçeceksin.  

 

burç yorumu 4 Ekim 2018 burç yorumu 4 Ekim burç yorumu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AVM'de iki grup birbirine girdi
AVM'de iki grup birbirine girdi
Korkutan Deprem
Korkutan Deprem