5 Ekim Cuma günlük burç yorumu

5 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

5 Ekim Cuma günlük burç yorumu
5 Ekim Cuma günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 5 Ekim Cuma 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Bugün ile birlikte değişim yapma isteyişiniz kıyafetine kadar yansıyacak. Dış görünümünde değişiklik yapıyorsun. İlginç konulara yöneleceksin. Yaşamına farklı açılar kazandıracaksın.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün düşüncelerin derinleşiyor. Bazı değişikler yapmaya hazırlanıyorsun. Farklı konularla ilgileniyorsun ve ilgilendiğin konular yaşamına farklı bir boyut kazandırıyor.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Geleceği planlıyorsun fakat bundan önce ailenin geleceği ile ilgili planlar yapmalısın. Karamsar olmaktan kaçınıp yeni şeyler yapmalısın.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Parasal ihtiyaçların seni huzursuz ediyor. Aslında eğlenceli bir insansın fakat bu ara çok düşünmekten başka bir şey yapamıyorsun.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Planladığın şeyleri yapmaya başladın ve planların doğrultusunda ilerliyorsun. Davranışlarını yönlendirmeyi başarıp isteklerini gerçekleştiriyorsun.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün dikkatli olacağın bir gündesin. Kaygıların fikirlerinin önüne geçiyor buna izin vermemelisin. Güçlü olup başarılı projelere imza atacaksın.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Çevrende sana ihtiyacı olan insanlar var ve onlara destek olmalısın. Güçlü olup onların yanında durman sana farklı kapılar açacak.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Maddi ihtiyaçların artıyor fakat ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenmelisin. Eğer bunu öğrenmezsen hesaplarının hiçbiri örtüşmeyebilir. Doğa gezisine çıkıp biraz hava almalısın. Pozitif enerjiye ihtiyacın olacak.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Tüm arkadaşlarına yardım ediyor olman seni zora sokacak. Biraz seçici davranmanda fayda var. İşlerine yoğunlaşmalısın yoksa bazı şeyler dengeden çıkar.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Yaşamında bugün bazı değişiklikler yaşayacaksın. Gayretle bu değişiklikleri fark etmelisin. Bazı organizasyonlarda yer alacaksın ve bu seni memnun edecek.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Duygularını denetlemeyi hala öğrenemedin. Çözüm odaklı yaşamanın vakti geldi de geçiyor. Biraz tatil yapıp kendine gelmenin zamanı geldi.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Bu kadar çaba sarf ederken kendini unutuyorsun. Bazen sivri dilli oluyorsun. Karşılaştığın kişilerle iletişimine dikkat etmelisin. Eğer bunu yapmazsan prestij düşüklüğü yaşayacaksın.  

 

5 Ekim günlük burç yorumu günlük burç yorumu burç yorumu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Aranan iki FETÖ üyesi KKTC'de bulundu
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1
Fenerbahçe-Konyaspor maç sonucu: 1-1