Adnan Oktar 'ın örgüt sırları

Adnan Oktar ve grubuna yönelik yürütülen soruşturma kapsamda emniyetin şüphelilerden ele geçirdiği dijital materyaller üzerindeki incelemesinin bir kısmı tamamlandı.

Adnan Oktar 'ın örgüt sırları
Adnan Oktar 'ın örgüt sırları Fırat

    İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının yürütttüğü Adnan Oktar ve grubuna yönelik soruşturmada emniyetin şüphelilerden ele geçirdiği materyallerin bir kısmı incelendi.

Edinilen bilgiye göre, inceleme sonrasında örgüt üyelerinin yazışmalarda Adnan Oktar’dan bahsederken ‘Yazar’,örgütün Oktar Babuna, Silah ve Silahlı üyelerinden ‘Bilgisayar’ Cihat Gündoğdu gibi ileri gelen üst düzeylerinden ise ‘Kuzenler’ olarak bahsettikleri belirtildi.

Ele geçirilen materyaller incelendikten sonra ise örgüte ait vakfın organizasyonuna davet edilecek işadamları, bürokratlar, siyasiler ve sanatçıların listeleri ve konusu belli olmayan randevu taleplerini içeren belgelerin yer altığı belirtildi.

 Oktar’dan sonra örgütün iki numarası olduğu öne sürülen Didem Ürer’in ise başka bir kişi ile yaptığı görüşmede bu kişiye FETÖ’nün kapatılan yayın organı Rota Haber'de yazar olduğunu söylediği ifade edildi

Adnan Oktar örgüt büyük sır
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
AVM'de iki grup birbirine girdi
AVM'de iki grup birbirine girdi