Aleyna Tilki reklam filminden 1 milyon TL kazandı

Türkiye’nin genç ve popüler şarkıcısı Aleyna Tilki, dünyaca ünlü giyim markasının yüzü oldu ve bu anlaşmadan 1 milyon TL kazandı. Reklam yıldızı da olan popüler şarkıcı sosyal medya hesabı aracılığıyla reklamını duyurdu.

Aleyna Tilki reklam filminden 1 milyon TL kazandı
Aleyna Tilki reklam filminden 1 milyon TL kazandı Dilan Aşar

Genç ve popüler şarkıcı Aleyna Tilki, reklam yıldızı oldu. Loft Jeans reklamında oynayan ve bununla ilgili reklam paylaşımında bulunan Aleyna Tilki reklam filminden 1 milyon TL kazandı.  

‘ELLERİM NASIR TUTTU’ 

Genç yaşına rağmen başarılarıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki, reklam yıldızı oldu. Aleyna Tilki 'nin yeni reklam filminden 1 milyon TL alacağı iddia edildi. Şarkıcı, "Kendimi ve tarzımı buldum. Reklam filminde izleyiciler, pantolonla neler yapılabileceğini görecek. Sahnede, kliplerimde ve özel hayatımda zaten jean vazgeçilmezim" sözlerini paylaştı. Reklam filminden bir kareyi Instagram hesabından paylaşan Tilki, "Emek vererek, 'dublör kullanmayacağım' deyip, ellerimi nasır tutturan ve benim çok eğlendiğim bir reklam oldu." sözleriyle takipçilerine yeni iş birliğini sosyal medya aracılığıyla duyurdu.  

 

Loft Jeans Aleyna Tilki LOFT
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cani Evlat Annesini Boğarak Öldürdü
Cani Evlat Annesini Boğarak Öldürdü
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti