Alişan ve Buse Varol Aşkına Emojili Belge

Magazin dünyasında bir süredir aralarında aşk iddaları ile gündeme gelen Alişen ve Buse Varol Aşkı belgelendi.Alişan ve Buse Varol çifti yeni başlayacak olan Dostlar Mahallesi'nde birlikte oynuyorlar.

0

Magazin dünyasında bir süredir aralarında aşk iddaları ile gündeme gelen Alişen ve Buse Varol Aşkı belgelendi.Alişan ve Buse Varol çifti yeni başlayacak olan Dostlar Mahallesi’nde birlikte oynuyorlar.

Buse Varol’un resmi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf açıklamasına; “Rüzgâr esti üstüme üstüme of! Seni vurdu yüzüme yüzüme of!” açıklamasını düştü.Fotoğrafı yayınladığından kısa bir süre sonra Alişan Buse Varol‘un fotoğrafı altına kalp emojili bir yorum bıraktı.

Alişan ve Buse Varol Aşkı Belgelendi

 

Buse Varol kimdir?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünde tamamlamış ardından uzunca bir süre dershaneler de öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncu bir erkek kardeşe sahiptir.

Buse Varol, kuzenlerinin destekleri ile 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve yarışma sonucunda uzun bir süre modellik yapmıştır.

Buse Varol’un oynadığı diziler;

  • Sevda Kuşun Kanadında
  • Kış Güneşi
  • Şehrin Melekleri
  • Arka Sokaklar
  • Tozlu Yollar

Magazin dünyasında Esra Erol’un kardeşi ile nişanlanan Alişan yeni sevgilisi Buse Varol ile birlikte fotoğrafları yakında resmi adreslerinden paylaşılması bekleniyor….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here