"Aman ne yapıyorsunuz arkadaşlar!"

Cengiz Kurtoğlu, Jolly Joker Vadistanbul'da hayranlarıyla biraraya geldi. Konserde olanlar karşısında ise ünlü şarkıcı panikledi. İşte o anlar...

Gizem Zalimalioğlu

Arabesk müziğinin ünlü ismi Cengiz Kurtoğlu İstanbul, Jolly Joker'de konser verdi. Konseri ise Vadiistanbul'da gerçekleşti. Burada hayranları ile buluşan sevilen şarkıcı konser esnasında panik yaşadı. Bakın neler oldu...

Ünlü şarkıcı şok oldu!

Ünlü arabesk müzik şarkıcısı Kurtoğlu, İstanbul'da hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Konserinin sonuna geldiği sıralarda ise şok eden bir olay yaşandı. Konser bitimine yakın şarkıcıya sahnede bir evlilik teklifi yapılacağına dair istek geldi. Kurtoğlu ise hayranlarından gelen isteği geri çevirmedi. Genç hayranlarının sahne önünde mutluluklarına şahit olan Kurtoğlu'nun sevinci bir an da paniğe dönüştü. 

Genç hayranlar mutluluklarını sahneye taşıdı ama...

Genç adamın sahnede ettiği evlilik teklifi kabul oldu. "Evet!" sesinin yükselmesi ile birlikte alkışlar eşliğinde sevgililer öpüştü. Birbirlerini sahne önünde öptüklerini gören ünlü şarkıcı Kurtoğlu ise hareketlendi. İki aşığı durdurup "Aman ne yapıyorsunuz arkadaşlar?" diye seslenen Kurtoğlu, şaşkına döndü. "O işi evlenince evde halledersiniz. Amannn...'' diyerek genç çiftin ilk öpücüğünü elleriyle sansürleyen Kurtoğlu, seyirciyi kahkahalara boğdu. 

Bu anların ardından Kurtoğlu, çifte aile kurumu hakkında bazı önerilerde bulundu. Aynı zamanda Kurtoğlu bu mutlu anın ardından sevgililere, "Sizden tek bir isteğim var. 50 yıl sonra yaşarsam yine bu sahnede buluşalım ve her şey nasıl gidiyor konuşalım" dedi.

cengiz kurtoğlu sahnede evlilik teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alkol bitince, ispirto içti
Alkol bitince, ispirto içti
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı