Demet Akalın'ın evine haciz !

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin yaşadığı Beykoz'daki villada çiftin borçları sebebiyle haciz işlemi yapılmaya başlandı.

Demet Akalın'ın evine haciz !
Demet Akalın'ın evine haciz !

Martaş Lojistik'in borçları sebebiyle Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin yaşadığı Beykoz'daki villada haciz işlemi yapılmaya başlandı. Alacaklı şirket avukatları ve Haciz memurları Demet Akalın'ın evindeki eşyaları haczederek kamyonlara yüklemeye başladı.Konu ile ilgili Demet Akalın'a sorduğumuz sorular ise yanıtsız kaldı ve 'Şu anda konuşamam' diyerek telefonu kapattı.

 Martaş Lojistik’in bankalara ve piyasaya 150 milyon liraya yakın borcu bulunduğu söyleniyor.Kurt ailesine ait şirketlerden 36 milyon lira alacaklı olan akaryakıt dağıtım şirketi Turkuaz Petrol AŞ' de Beykoz İcra Müdürlüğü’nden haciz kararı aldı. Şirket avukatları ve haciz memurları Akalın ve Kurt’un yaşadıkları villaya fiili haciz için bu sabah gitti.Alınan haciz kararı gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu bu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. Villadaki haciz işlemi halen sürmekte. MAL KAÇIRMA İDDİASI Alacaklı şirketin avukatı Mustafa Büyükbaş, borçluların mal kaçırdığını söylerken, "Çok sayıda TIR ve çok değerli olan Hadımköy'deki gayrimenkulün, yakınlarından birinin üzerine kaydettirdiği tespit edildi. Bu tespit sonrası, mahkeme kararı ile bu varlıkların üzerine de haciz konuldu" diye ekledi.  
demet akalın haciz martas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu