Doğa Rutkay'dan duygusal bir veda

Oyuncu Doğa Rutkay'ın iki aylık ikiz bebekleri ile çıktığı tatil sona erdi. Bebekleriyle ilk kez tatile giden oyuncu, yaşadıkları duygusal anları takipçileriyle paylaştı.

Doğa Rutkay'dan duygusal bir veda
Doğa Rutkay'dan duygusal bir veda Fırat

Doğa Rutkay'ın ailesiyle Alaçatı tatili sona erdi. Tatilin son günlerinde ikizlerinden Rutkay Kerim'le poz vererek,Ege sahillerine duygusal sözleri ile veda etti.

Doğa Rutkay'ın sosyal medya hesabından paylaştığı sözler şöyle;

"Evlatlarla çok sevdiğimiz Alaçatı, Hacımemiş köyümüzdeki kısa tatil sona erdi. Çok değişik bir tecrübeydi aslında,hayatımın bambaşka bir rotaya doğru gittiği aşikardı en azından. Rahat öğlen uykuları, ne yersen ye rahatlığı, gece gezmeleri hatta buradan oraya şuradan şuraya da mı gitsek özgürlüğü olmadan yaşadığım ilk tatil. Bebelerin uykusu, açlığı tokluğu, gazı huzuru, ilk gülücüğü, kirpiklerinin rengi , ayakları topuklarının pembeliği, filan derken hop bitti bir ay daha. Anne olmanın önce kendinden bir ufak ufak uzaklaşmak olduğunu söylemek istemem ama öncelik merkezinin değiştiği kesin. Ve bu deri değiştirmek gibi bir şey. Memnunum. Şükran doluyum. Piraye'de Rutkay Kerim' de, bu tatil bol bol rüzgar yedi. Menülerinde anne sütünün dışında, güneş, deniz tuzu, kum, bol bol eş dost sevgisi, çimen kokusu, kelebekler, ağaçların hışırtısı, cır cır böceği sesi ve begonviller vardı. Ve evet sizden gelen o güzel dilekler yazılan yorumlar da cabası… Ve bizi sokakta görüp 'Allah bağışlasın, nazarlardan korusun' diyen herkese sevgi selam."

Doğa Rutkay ege vedası
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
AVM'de iki grup birbirine girdi
AVM'de iki grup birbirine girdi