Emre Aşık eşine sahip çıktı

Karşılıklı anlaşarak verdikleri boşanma belgelerini geri çeken Emre-Yağmur Aşık çifti hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Eşinin başka bir erkekle eğlenirken görüldüğü bilgisini yalanladı. "Arkadaşları ile dışarıda olduklarından haberim vardı" dedi.

Emre Aşık eşine sahip çıktı
Emre Aşık eşine sahip çıktı Cankut Yılmaz

Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık'ın bir gece kulübünde başka bir erkekle samimi görüntüler verdiği yönündeki haberleri geride bıraktığımız gün gittiği bir AVM'de yalanladı. Arkadaşlarıyla bir araya gelerek güzel havanın tadını çıkartan Emre Aşık, eşinin bu görüntüleriyle ilgili olarak kendisine yöneltilen sorulara; "Arkadaşlarıyla dışarı çıkacağından haberim vardı. Biliyordum" yanıtını verdi. Emre Aşık bu açıklamasıyla bir problem olmadığını ve bilgisi dahilinde gerçekleştiğini dile getirdi.

EVLİLİĞE DEVAM KARARI ALDILAR

Emre Aşık, geçen sene 6 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açmıştı. Başta eşiyle anlaşmalı boşanmayı kabul eden Yağmur Aşık, daha sonra itiraz edip karşı boşanma davası açmış ve aylık 25 bin lira nafaka talep etmişti. Bununla da kalmayan genç kadın, eski futbolcuyu FETÖ üyesi olmakla suçlayıp Aşık hakkında şikayette bulunmuştu. İkili, geçen ay boşanma davasını geri çekip sürpriz bir şekilde evliliğe devam kararı aldı. Ayrı oldukları dönemde eşine sosyal medyadan yazan kadınları ifşa eden Aşık, "Evli erkeğe meraklı ne çok kadın varmış" diye de tepki göstermişti.

Emre Aşık boşanma davası Yağmur Aşık
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar