Gençlik Başımda Duman 1. Bölüm İle TV8 Ekranlarında

Merakla beklenen kısmetse olur yarışmacılarını oynadığı dizi gençlik başımda duman bugün tv8 ekranlarında 1. bölümü tüm seyircilerine izletmek için izleyicisi ile buluşuyor.

0

Tüm kanallarda Evlendirme programlarının da kaldırılmasıyla TV ekranlarında yeni bir dizi akımının başladığını söyleye biliriz. Evlilik programlarına katılım sağlayan adaylar artık dizilere yönelmiş durumda. Kısmetse Olur yarışmacılarının neredeyse tamamının Yeni çıkan dizi Gençlik Başımda Duman dizisi 1. bölümü ile Cumartesi günü TV 8 ekranlarında sehircisiyle buluşuyor.

Merakla beklenen kısmetse olur yarışmacılarını oynadığı dizi gençlik başımda duman bugün tv8 ekranlarında 1. bölümü tüm seyircilerine izletmek için izleyicisi ile buluşuyor.
Acun ılıcalının sürpriz projelerinden biri olan gençlik başımda duman, geçen sene evlenme programı kısmetse olur‘da ses getiren kişiler ile düzenlenmiş bir karmaşık aşk hikayesi.Gençlik Başımda Duman ilk bölümüyle bugün 16:00’da TV8’de…

‘Gençlik Başımda Duman’ TV8’de başlıyor…

Merakla beklenen dizi Gençlik Başımda Duman 2. bölümde neler olacak? dizi hangi günlerde yayında olacak ve kadroda ne gibi değişiklikler yapılacağı şuanda bilinmiyor. TV8‘in verceği kararlar ve izleyiciğinin taktirine kalmış izlenme oranı ile Gençlik Başımda Duman reytingler de ciddi bir yer alacak gibi gözüküyor şimdiden Gençlik Başımda Duman 1. bölüm izleyenlere iyi seyirler diliyoruz.

Gençlik Başımda Duman Oyuncuları

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Gençlik Başımda Duman oyuncu kadrosu şimdilik fragmanı izlediğimiz kadarı ile Emre Ubeyli, Gökhan Sara, Batuhan Cimilli, Akın Kırıkkayaaoğlu, Nur Erkoç Cimilli ,Rabia Karaca, Leyla Keskin, Daniela Grajdeanu, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Melek Çelebi, Tuğçe Yılmaz

Gençlik Başımda Duman Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Gençlik Başımda Duman Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here