İstanbullu Gelin 18. yeni bölüm fragmanı 29 Eylül Cuma

0

Sevilen dizi İstanbullu Gelin 18. bölüm fragmanı yayınlanan yeni bölüm arasında izleyicisi ile paylaşıldı işte 29 eylül cuma akşamı ekranlara gelecek İstanbullu gelin 18. bölüm fragmanı.

Sezon tatili sonrası Star TV ekranında yayınlanmaya devam eden İstanbullu Gelin yeni sezon 17. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Dizinin ekrana gelen son bölümde Süreyya’nın büyük sırrı öğrenip bir anda çekip gitmesi Faruğun Süreyyayı aramaya teşfik eder.. Sürreyya’yı takip edip bulduktan sonra otelde kalınan gece sonrası faruk sürreyyanın ayrılık teklifine sıcak bakar ve boşanalım o zaman der İstanbula dönüyor. Peki İstanbullu gelin 18. bölümünde neler olacak?

Sürreyya faruğun peşinden istanbula gelip ne kadar kararlı olacağını öğreniyor. Faruk eski sevgilisi çocuğunun annesine geri mi dönecek?

İstanbullu Gelin 18. Bölüm Fragmanı

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Zeynep Günay Tan – Deniz Koloş

Senaryo: Teşrik-i Mesai

Oyuncu Kadrosu: Faruk: Özcan Deniz Süreyya: Aslı Enver Esma: İpek Bilgin Fikret: Salih Bademci Adem: Fırat Tanış Osman: Güven Murat Akpınar Murat: Berkay Hardal Senem: Neslihan Yeldan İpek: Dilara Aksüyek Kıymet: Nergis Çorakçı Nurgül: Pelinsu Pir Gülistan: Eren Balkan Mustafa: Ahmet Sabri Özmener Nazif: Muharrem Türkseven

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here