Kadir İnanir'dan ünlü komedyenlere eleştiri!

'Kapı' filmi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kadir İnanır, isim vermeden Cem Yılmaz ve Şaha Gökbakar'ı eleştirdi.

Kadir İnanir'dan ünlü komedyenlere eleştiri!
Kadir İnanir'dan ünlü komedyenlere eleştiri! Fırat

Vahide Perçin ve Aybüke Pusat ile birlikte başrolü paylaşan Kadir İnanır'ın son filmi 'Kapı' nın çekimlerinin sonuna gelindi. Sette isim vermeden Cem yılmaz ve Şahan Gökbakar'ı eleştiren usta oyuncu şunları söyledi;

Geçenlerde bir gazetede okudum, sinema onlardan soruluyormuş. Severim iki komedyeni ama kurtarmayı onlara bıraktık. Bu dönem film çekmek, kahramanlıktır. Ticari beklentisi yüksek komedi projesi yapmıyoruz.

Onlarca Yeşilçam filminde oynayan sanatçı, “50’nci yılıma giriyorum, halen sizlerin karşısındayım. Bu komedyenler, sürekli belli isimlerle çalışıyorlar. Onlarla çalışmasınlar demiyorum ama, esas mesleğin sahiplerini yok saymak doğru bir şey değil. Sorumlusu bu iki komedyen... Sanatın önünde hiçbir güç duramaz’ diye, daha önce de söylemiştim. Bizim o eski filmleri çekerken yollarda anamız ağladı, her şey burnumuzdan geldi.” dedi.

Kadir İnanır Cem Yılmaz Şahan Gökbakar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Küçük çocuk tabancayla oynarken babasını vurdu
Küçük çocuk tabancayla oynarken babasını vurdu
Bakan Soylu:
Bakan Soylu: "Dağlarda toplam 700 terörist kaldı"