Unutulmaz bir Yıldız Tilbe konseri

Uludağ'da düzenlenen kış festivali kapsamında sahne alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Unutulmaz bir Yıldız Tilbe konseri
Unutulmaz bir Yıldız Tilbe konseri Mehtap Erdoğan

Türkiye’de kış turizminin gözde merkezlerinden biri haline gelen Uludağ’da düzenlenen kış festivali kapsamında sahne alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği konser öncesinde kapıda uzun kuyruklar oluştu. Yıldız Tilbe konser programına sevilen parçası “Delikanlım” ile başladı. Program boyunca başarılı sanatçının sahne enerjisi ve kendine özgü dansları geceye damgasını vurdu. Yıldız Tilbe, konserinde hayranlarıyla birlikte şarkı söyleyerek, konseri oyun havaları ile devam ettirdi. Yaklaşık iki saat boyunca muhteşem bir performansa imza atan güzel sanatçı Yıldız Tilbe “Vazgeçtim” parçasıyla hayranlarına veda etti.

İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği son konserde, sahneye geç çıktığı ve röportaj vermediği için eleştirilen Yıldız Tilbe, "Hasta olduğum için böyle bir hadise yaşadık. Sevenlerimin affına sığınıyorum. Odamın penceresini bile açamıyorum. Hastalığım hâlâ devam ediyor" açıklamasında bulundu.

Yıldız Tilbe konseri Uludağ Kış Festivali
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar