McDonald’s Türkiye’nin PR ajansı Effect BCW oldu

1641204247_MCD_LOGO
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden biri olan McDonald’s, Türkiye’de PR ajansını seçti. Markanın medya ilişkileri, kurumsal ilişkiler, lider iletişimi, içerik yönetimi, kriz yönetimi, kurumsal sosyal medya yönetimi, proje tasarımı ve yönetimi konularındaki iletişim çalışmaları Effect BCW tarafından yürütülecek.

 

 

2005 yılından bu yana Anadolu Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdüren McDonald’s Türkiye, 250 restoranı ve 7000’e yakın çalışanıyla hizmet veriyor. 2020 Brand Z Raporu’na göre dünyanın en değerli ilk 10 markasından biri olan McDonald’s, aynı zamanda ilk 10’da teknoloji devleriyle birlikte yer alan tek yiyecek-içecek markası.

 

Effect BCW (Effect Burson Cohn & Wolfe), dünyanın en büyük tam hizmet global iletişim ajansı BCW’un bir parçası ve aynı zamanda bir WPP şirketi. 2018 yılında Burson-Marsteller ve Cohn & Wolfe birleşmesiyle kurulan BCW; B2B, perakende, kurumsal, kriz yönetimi, KSS, sağlık, hükümet ilişkileri ve teknoloji sektörlerindeki müşterileri için medyaya dayalı tüm iletişim kanallarında ölçeklendirilmiş dijital ve veri odaklı yaratıcı içerik ve entegre iletişim yöntemleri sunmakta.

Bu Yazıya Tepki Ver