ADS

Mesut Özil Fenerbahçe Transfer Gerçekleşiyor Mu ?

Bugün İngiltere basınında çıkan haberler Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı. Herkesin aklına Mesut Özil Fenerbahçe transferi gerçekleşiyor mu sorusu geldi. İngiltere basınında çıkan bu haber ile Fenerbahçe taraftarı heyecanla Ocak ayı transfer dönemini beklemeye başladı bile. Şuan Arsenal forması giyen Mesut Özil ve Fenerbahçe transferi hakkında İngilitere basınında çıkan haber ile gözler Ocak ayı transfer dönemine çevrildi.

İngiliz spor medyasında fenomen olan ve Arsenal yakınlığı ile bilinen Colin Newell heyecana sebep veren haberin baş kaynağı. Colin Newell sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı. Paylaşımında Mesut Özil’in İstanbul’dan 10 Milyon Sterlin değerinde ev satın aldığını ve çocukluğunda taraftarı olduğu Fenerbahçe’de oynamak için şartları zorlayacağını yazdı. Bu paylaşımdan sonra gözler Fenerbahçe tarafına çevrildi. Fenerbahçe tarafından Mesut Özil hakkında bir açıklama gelecek mi yoksa Ocak ayını bekleyecek miyiz ?  Taraftarlar heyecanla Mesut Özil ismi için transfer haberi bekliyor.

Colin Newell Paylaşımı

Türkiye’deki çok yakın bir arkadaşımdan Mesut’un İstanbul’dan 10 milyon sterlin değerinde bir ev satın aldığını ve çocukluğunda taraftarı olduğu Fenerbahçe’de oynamak istediğini duydum. Kendisi, Ocak ayında Fenerbahçe’ye gelmek için tüm şartları zorlayacak. Emery, onu transfer dönemine kadar ya oynatır ya da yedek soyundurur.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı