Naomi Campbell, H&M’in Paris’ten Esinlenilen Sonbahar Kampanyasında başrolde.

H&M, Brasserie Hennes harikasını yepyeni bir filmle sunmaktan gurur duyuyor. Brasserie Hennes, Paris'in ikonik Brasserie kültürünü kapsayan kurgusal bir moda destinasyonu, Paris'in büyüsünü nerede daha iyi izleyebiliriz ki? Herkes açık havada oturmaya ve sokaklarda olağanüstü bir geçit töreni izlemeye davetli. Hôtel Hennes evreninin devamında, Brasserie Hennes yeni maceralara da bekliyor. Burada moda herkes için ve burada her şey mümkün. Brasserie Hennes koleksiyonu 15 Eylül'den itibaren moda severlerle buluşuyor olacak.

1662628287_1046A_Fall_Fashion_A4_PR_Landscape_Image_72ppi_1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Naomi Campbell Paris’li bir moda müdavimini oynuyor ve moda başkentine yeni inen meraklı turist model Jill Kortleve ile Brasserie Hennes’te buluşuyor. Campbell ve Kortleve ellerinde kahve ile oyuncu arkadaşları, yaratıcı-çift Young Emperors, model Jordan Barrett, model Paloma Elsesser ve influencer ikizler Molly ve Reese Blutstein’i, H&M AW22’nin en iyileriyle arnavut kaldırımlı sokaklarda adım adım yürürken izliyorlar. Bardia Zeinali’nin yönettiği film, Paris’i kutlayarak herkese moda ilhamı veriyor.

 

“Kalbime çok yakın bir şehirden ilham alan bu filmde H&M ile çalışmak büyük bir zevk. İyi moda herkes için olmalı ve bu kampanyada bunun kutlanıyor olması harika.” Naomi Campbell

 

AW22 koleksiyonu, Paris stilinin somutlaşmış halidir; klasik, kendinden emin ve değiştirilebilir. Mini etekler, keskin pardösüler ve botlar (batının diz altı botları) gibi şehrin olmazsa olmazları. Turuncu, kırmızı ve bordonun sıcak tonları, check-on-check tarzıyla uyum sağlarken, ışıltılı aksesuarlar, makro tote çantalar ve kalın, etkileyici örgülerden oluşan koleksiyonla kişilikler parlıyor.

 

“Brasserie Hennes’e hoş geldiniz: AW22 koleksiyonumuzun parladığı fantastik bir kurgu mekanı. Paris’in büyüsünü H&M’e getirmekten mutluluk duyuyoruz ve bunu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson.

 

Bu Yazıya Tepki Ver