Nil Gülcan ‘’ Gel Barışalım Artık’’ Şarkısıyla Yaza Damga Vurdu

Sezen Aksu’nun çok sevilen şarkısı Gel Barışalım Artık Nil Gülcan’ın eşsiz sesiyle bir kez daha hayat buldu.

Nil Gülcan (7)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sezen Aksu’nun çok sevilen şarkısı Gel Barışalım Artık Nil Gülcan’ın eşsiz sesiyle bir kez daha hayat buldu. 2021 yılında müzik piyasasının çok konuşulan isimlerinden olan Nil Gülcan Gel Barışalım Artık diyerek yaza iddialı girdi.

Şarkıya çekilen özgün tarza sahip klip ise 7’den 70’e herkes tarafından beğeni topladı. Her geçen gün izlenme oranı artan klipte Nil Gülcan’ın kendisi boy gösteriyor.

Güzel Sanatçı’dan İki Yeni Cover Müjdesi

Gel Barışalım Artık adlı şarkıya yaptığı coverla adından söz ettiren güzel sanatçı, iki cover hazırlığının da yolda olduğunu söyledi. Bu şarkıların da herkes tarafından çok beğenilen Sezen Aksu’ya ait olduğunu büyük bir heyecanla açıkladı. Kısa sürede çok sayıda kişinin izlediği Gel Barışalım Artık klibinden sonra bu iki coverıda kendine has bir tarzda seslendirdiğini ifade etti.
Dinleyicileri sesinin güzelliğiyle şaşırtan sanatçı özgün tarzıyla da kendine hayran bırakıyor. YouTube’da kendi kanalında bu yeni coverlarına kısa zaman içinde yer vereceğine değinen Nil Gülcan eşsiz yorumuyla bir kez daha gümbür gümbür geliyor.

Nil Gülcan’ın Youtube ve Sosya Medya Hesapları;

https://www.facebook.com/nilgulcanofficial

https://www.tiktok.com/@nilgulcan1?

https://www.instagram.com/nilgulcanofficial/

https://www.youtube.com/channel/UCeiXenHdqFyXYGuyuK_lALQ

Bu Yazıya Tepki Ver