Orlando Magic pandemide seyirci rekoru kıracak!

Orlando Magic pandemide seyirci rekoru kıracak!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pandemi nedeniyle tüm dünyada uzun süredir devam eden kısıtlı ya da seyircisiz oynama kararı devam ederken Orlando tribünleri 4 bin taraftar alınacağını duyurdu.

Kulüp yaptığı resmi açıklamada sosyal mesafeye ve diğer sağlık protokollerine sıkı sıkıya bağlı kalarak normal sezon maçları için tribünlere 4 bin taraftar alınacağını bildirdi.

4 bin kişilik sayıya hazırlık maçları döneminde Magic organizasyonunun aile üyeleri dışında hiçbir seyirciye izin verilmeyeceği ve ilk beş normal sezon iç saha maçında daha az taraftar topluluğuna izin verilerek ulaşılacak.

NBA’DE BİLDİRİLEN EN YÜKSEK SAYI

Magic CEO’su Alex Martins, ”Maçlara bağlı olarak herkesin sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimiz olacak. Amacımız Amway Center’a dönüş için kapsamlı güvenlik önlemlerinin alındığı konusunda herkesin rahat hissetmesini sağlamaktır” ifadelerini kullandı.

22 Aralık’ta başlayacak olan sezon için NBA’de bir takımın bildirdiği en yüksek sayı 4 bin ile Magic’in oldu. 

Diğer birçok takım sezona seyirci olmadan başlayacağını söylemiş; Cleveland ve Utah ise 300 ve 1500 sayılarında kalacaklarını açıklamışlardı.

Maskelerin Orlando’daki Amway Center’da zorunlu olacağı ve sahaya yakın olacakların teste girme şartının olacağı belirtildi.

Kulüp ayrıca çok özel durumlar dışında salona çanta sokulmasına izin verilmeyeceğini açıkladı.

Magic Kulübü ayrıca virüse maruz kalma ve bulaşma potansiyeline karşı Amway Center’da nakit para kullanılmayacağını belirtti.

Bu Yazıya Tepki Ver