Paranın sosyal hali Tosla, 2 yaşında!

1635672527_K__rtasiye_Eg__itim_Okula_Do__nu__s___1080x1080__3_
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Banka hesabı olsun veya olmasın başta gençler olmak üzere kullanıcılarının finansal ihtiyaçlarını karşılayan Tosla, yıl dönümünü yeni özelliği Tosback ile kutluyor

 

Para transferinden ödemelere, e-pin alımından para çekmeye kadar birçok finansal işlemi gerçekleştirebilme imkanı sununan Tosla, 2. yılında da değişen tüketici ihtiyaçlarına göre yeni uygulama ve özellikler geliştirmeye devam ediyor.

 

İlk yılında sunduğu Harca Bölüş özelliğiyle kullanıcılarına Toslalı arkadaşlarından grup oluşturabilme, bu grupta borç hesaplama, borç isteme ve ödeme imkanı sunan Tosla, ikinci yılında ise kullandıkça para kazandıran Tosback uygulamasını hayata geçirdi.

 

Tosback ile kullanıcılar, Tosla’yı kullandıkça para kazanıyor, Tosla Kart ile sevilen markalardan dijital platformlara yaptıkları alışverişlerde harcadıkça kazançlı çıkıyor. Kazanılan TL nakit Tosbacklerin kullanım süresi de bulunmuyor.  Diğer yandan Toslayanlar tüm harcamalarını, kampanya kazanımlarını, bunlara dair detayları uygulama üzerinden hesap hareketlerinden görebiliyor ve nereye ne kadar para göndermiş, Tosla kart ile ne kadar alışveriş yapmış takip edebiliyor.

 

Tosback ile Tosla; bir çok dijital platformda, online alışverişlerde ve mağazalarda kullanıcılarına %50ye varan Tosback indirimler kazandırıyor. Toslayanlar ayrıca İstanbulkart yüklemelerinde NFC ile kartını Toslaya ekleyebilirken bakiyelerini tek tuşla Tosladan yükleyip hediye TL Tosbackleri anında yine İstanbulkartlarına alabiliyorlar.

Bu Yazıya Tepki Ver