ADS

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol Kimdir ? TRT ile olan problem nedir ?

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol kendisine TRT tarafından Ankara’da artan ishal olaylarını Ankara suyundan kaynaklandığını söylemesinin teklif edildiğini sosyal medya üzerinden açıkladı. Ankara’da artan ishal salgını hakkında kendisine TRT’den röportaj teklifi geldiğini fakat ishalin Ankara suyundan oluyormuş gibi gösterilmesini istediğini sosyal medyada TRT’yi vergilerimizden beslenir diye işaret etti.

Son zamanlarda Ankara’da yaşanan ishal salgınları hakkında Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu ve herkesi şoke etti. Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol Vergilerimizden beslenir diyerek TRT’yi işaret ederek ishal vakalarının Ankara suyundan kaynaklanıyor demem istendi dedi.

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol Paylaşımları

TRT’den Cevap Gecikmedi

TRT ise konuyla ilgili resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. TRT, Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol tarafından yapılan açıklamanın gerçek olmadığını sosyal medya hesabından duyurdu. Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol’a teklif götürdüklerini fakat bu teklifin Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol tarafından iftiraya dönüştüğünü yazdı. TRT konuyla ilgili yasal yollara başvuracağını da açıkladı.

İşte TRT Paylaşımı ;

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı