Ramo oyuncuları kimler? İşte Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

Ramo oyuncuları kimler? İşte Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramo oyuncuları ile ilgili detaylar geçtiğimiz haftalarda açıklanmış ve oyuncuların hayat verecekleri karakterlerin özellikleri belli olmuştu. Salı günleri diziseverlerle buluşan projede oldukça önemli isimler yer alıyor.

RAMO ’NUN KONUSU NE DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Senaryosunu Yılmaz Şahin ’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ’ın oturduğu dizide ‘Ramo ’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana ’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo ’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

RAMO OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ…

RAMO 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sulhu sağlamanın tek yolu, eski usulde, kız alıp kız vermektir; Yani Ramo Sibel ’le… Neco da Ramo ’nun kardeşi Fatoş ’la evlenecektir. İstanbul ’un bu şartına iki ailenin üyeleri de karşı çıkar. Sibel, babasının katiliyle evlenmeyecektir. Ramolar ise Fatoş ’u Neco ’ya vermeyeceğini söyler.

Diğer yandan ailenin başına geçen Süleyman ’dan gizli iş çeviren Halef ve Neslihan, Seyhan ’ın cezaevindeki ağabeyi Ceyhan ’la iş birliği yapar. Ramo, İstanbul ’un hükmü karşısında ne yapacağını şaşırmış ailesiyle karşı karşıya gelmiştir. Vereceği karar iyice zorlaşmaktadır

Bu Yazıya Tepki Ver