Red Bull Paper Wings ile ‘Kâğıt uçak pilotları’ İstanbul’da hünerlerini sergiliyor

Dünyanın en iyi pilotlarının kokpitte değil kâğıt üzerinde kozlarını paylaştığı Red Bull Paper Wings kâğıt uçak yarışmasında, en iyi ve en hızlı kâğıt uçağı yapan maharetli eller, şampiyon olup Avusturya’daki dünya finaline uçma şansı için kıyasıya yarışıyor. Dünya çapında büyük ilgi gören formatıyla yurdumuzu şehir şehir gezecek Red Bull Paper Wings, sıradaki elemeleri ile İstanbul’da hava trafiğini yoğunlaştıracak. Red Bull Paper Wings kayıtları, eleme tarihleri ve detaylı bilgiye https://paperwings.redbull.com/tr-tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

1648471643_1647849702_Red_Bull_Paper_Wings
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Red Bull Paper Wings kağıt uçak pilotlarını en uzun mesafe, en uzun süre havada kalma ve akrobasi dallarında becerilerini sergilemeye davet etmeye devam ediyor. Dünya çapında 60’tan fazla ülkede en yetenekli kâğıt uçak pilotlarını buluşturan ve bu sene Türkiye’deki ilk elemeleri 18 Şubat tarihinde başlayan yarışmanın İstanbul’daki elemeleri 30 Mart tarihinde  İstanbul Işık Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

 

Türkiye’deki üniversite elemeleri sonrasında, Türkiye finalisti olacak yetenekli gençler, 12-14 Mayıs tarihlerinde Avusturya’nın Salzburg şehrinde yapılacak 2022 Red Bull Paper Wings Dünya Finali’ne katılmaya hak kazanacak. Aynı zamanda tüm dünyadan katılımcıların TikTok üzerinden hünerlerini sergilediği, yarışmanın akrobasi kategorisindeki kazananı da direkt Red Bull Paper Wings Dünya Finali’ne katılarak, Flying Bulls akrobatik uçuş takımına da ev sahipliği yapan Hangar-7’de büyük bir heyecana ortak olacak.

 

“Dünyanın en iyi pilotu benim, ama kâğıt üzerinde!” diyen yetenekli üniversitelilerin katılımına açık olan yarışmada yer almak için tek gereken ise bir parça kâğıt ve sınırsız hayal gücü. Red Bull Paper Wings başvuru koşulları, eleme tarihleri ve yarışmaya dair detaylı bilgiye https://paperwings.redbull.com/tr-tr/ adresinden ulaşmak mümkün.

Bu Yazıya Tepki Ver