ADS

Ressam Nadya Matiyevskaya Göğüsleri ile Resim Yapıyor

Bir çok ilginç haber duyduk ve okuduk. İşte bu o ilginç haberlerden birisi. Ressam Nadya Matiyevskaya resimleri göğüsleri ile boyuyor. Nadya Matiyevskaya son zamanlarda bu olayla çok popüler oldu ve taleplere yetişemiyor.

Bir çok ilginç haber duyduk ve okuduk. İşte bu o ilginç haberlerden birisi. Ressam Nadya Matiyevskaya resimleri göğüsleri ile boyuyor. Nadya Matiyevskaya son zamanlarda bu olayla çok popüler oldu ve taleplere yetişemiyor. Evet doğru okudunuz Nadya Matiyevskaya çalışmalarını elleri değil göğüsleri ile yapıyor.

Sosyal medyada kısa sürede çok popüler olmayı başaran ressam Nadya Matiyevskaya göğüsleri ile yaptığı resimlerle büyük bir kitleye sahip oldu. Üstelik şuan siparişlere yetişemiyor. Resimlerini göğüsleri ile yapan ressam henüz 21 yaşında.

BAŞLAMA HİKAYESİ ÇOK İLGİNÇ

Nadya Matiyevskaya göğüsleri ile fotoğraf yapamaya nasıl başladığını açıkladı. Tamamen saçmalık üzerine başladığını dile getiren Nadya Matiyevskaya  şuanda siparişlere yetişemediğini söylüyor. Sınıf arkadaşlarının birbirlerine eğlence amaçlı verdikleri saçma görevler arasında bu görevin kendisine verildiğini ve sonrasında olayın buralara kadar geldiğini söylüyor.

ÇOK İLGİ GÖRDÜ

Tabloların çok ilgi gördüğünü ve sürekli talep olduğunu görünce iş haline getirdiğini söyleyen Nadya Matiyevskaya portre ve manzara resimleri üzerinde çalışıyor.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı