Gebelik Hesaplama Yöntemi Nasıl Yapılır

0

Birçok anne adayının ilk merak ettiği şey sağlıklı bir şekilde bebeğinin ne zaman doğacağıdır. Bundan sonra ikinci merak ettiği şey ise doğacak bebeğinin cinsiyetidir. Bu iki bilgiyi öğrenmek ise artık çok kolaydır. Hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki işlemleri uygulayarak; bebeğinizin tahmini doğacağı tarihi ve bebeğinizin tahmini cinsiyetini kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Gebelik Hesaplama Yöntemi

 

Hamile kaldığını öğrendiği andan itibaren anne adayları bebeklerini kucağına almak için büyük bir heyecanla beklerler. Peki, bebeğiniz ne zaman doğacak? Bunu öğrenmek için gebelik hesaplama yöntemini kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basittir. Sitemizde yer alan gebelik hesaplama bölümüne son adet tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde doğru ve hatasız bir şekilde girerek hesapla butonuna tıklamaktır. Bu işlemden sonra bebeğinizin doğacağı tahmini tarihi ekranda göreceksiniz.

 

 Çin Takvimine Göre Bebek Cinsiyetini Öğrenmek

 

Birçok kişinin eğlenmek için kullandıkları çin takvimi cinsiyet öğrenme yöntemi oldukça kolay bir yöntemdir. Kimileri bunun gerçekten doğru çıktığını söylese de bu yöntemin kesin bir garantisi yoktur. Deneyip görmek size kalmıştır. Yapmanız gereken çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yerine girip doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde girdikten sonra hamile kaldığınız ayı yazıp; hesapla butonuna tıklamaktır. Bu işlemden sonra çin takvimine göre bebeğiniz kız mı yoksa erkek mi olacak? Öğrenebilirsiniz.

 

Yukarıda sıralanan bilgilerin yanı sıra anne-çocuk hakkındaki birçok bilgiye daha fazlasına Cehre sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here