Samsun’da çıkan kavgada gençlerden birinin kafasına bıçak saplandı

Samsun'da çıkan kavgada gençlerden birinin kafasına bıçak saplandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SAMSUN’da gençler arasında yaşanan kavganın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Kafasına bıçak saplanan gencin kaldırımda öylece beklediği anlar dehşete düşürdü.

Olay, dün saat 15.30 sıralarında Karadeniz Mahallesi Muradiye Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 grup arasında çıkan sözlü tartışma daha sonra bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavgada sol baldırından bıçaklanan B.K.(17) ve karnından bıçaklanan S.K.(17) Gazi Devlet Hastanesine, kafasına bıçak saplanan E.A. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan gençlerin vurdum duymaz tavırları ise görenlerde şaşkınlık oluşturdu.

Bıçaklı kavganın meydana geldiği olay yerinden yeni güvenlik kamerası görüntüleri ve cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Olay yerinden geçen bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde kafasına bıçak saplanan E. A. ’nın ayakta durmakta zorlandığı ve etrafa küfürler yağdırdığı görüldü.

Bir başka güvenlik kamerası görüntüsünde ise kavgada yaralanan diğer gençlerin taksiye binerek hastaneye gittikleri görülüyor.

Uzaktan fırlatılmış
Öte yandan başına bıçak saplanan ve yoğun bakımda tedavisi devam eden E.A. ’nın kafasına ekmek bıçağının uzak bir mesafeden fırlatıldığı, bıçağı fırlatan kişinin olayın ardından kaçarak uzaklaştığı belirtildi.

Olayda karnından bıçaklanan S.K.’nin, sedye üzerinde yaralı vaziyetteyken şarkı söylemesi dikkat çekmişti.