Seçili Samsung beyaz eşyalarda üçlü alım yapanlara küçük ev aletleri seti hediye!

Teknoloji devi Samsung, beyaz eşya ürünlerinde geçerli yeni kampanyası ile 31 Ağustos 2022 (23:59) tarihine kadar kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında; kullanıcılara seçili Samsung beyaz eşyalardan yapacakları 3’lü alımlarda Tefal küçük ev aletleri seti hediye ediliyor.

1659358542_Final_POP_kampanya_
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Samsung Beyaz Eşyalarda Üçlü Alıma Tefal Küçük Ev Aletleri Seti Hediye’ kampanyası, seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi ve ankastre fırın ürünlerini kapsıyor. Bu ürünlerden farklı ürün grubundanherhangi üçünü birlikte satın alan kullanıcılara Tefal Easygliss Buharlı Ütü, Tefal Toast Expert Tost Makinesi ve TEFAL My Tea Çay makinesi ürünlerinden oluşan küçük ev aletleri seti hediye ediliyor.

Samsung’un üçlü beyaz eşya alımlarındaki kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-tefal-kampanyasi-2022/ adresi ziyaret edilebilir ya da 444 77 11 numaralı Samsung Çağrı Merkezi’nden bilgi alınabilir.

 

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu Yazıya Tepki Ver