ADS

Sen Anlat Karadeniz 58. Bölümde İşler Karışıyor Fragman

Atv ekranlarında yayınlanan çarşamba günleri reytinglerde ilk sırada yer alan Sen Anlat Karadeniz dizisinde 58. bölümde işler karışacak gibi gibi görünüyor. Sen Anlat Karadeniz 58. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanda ise 58. bölüm gayet heyecanlı geçecek gibi görünüyor.

Sen Anlata Karadeniz dizisi Çarşamba günleri büyük bir çoğunluğu ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 02 Ekim Çarşamba günü 58. bölümü ile ekrana gelecek olan Sen anlat Karadeniz dizisinde işler biraz karışıyor. Mustafa’ya ders vermek adına hülleci damat olarak Aslan’ın seçilmesi Mustafa’yı sinirlendirir. Bu haberler sinirden deliye dönen Mustafa Aslan’ı evire çevire dövmektedir. Aslan Mustafa’dan şikayetçi olacaktır fakat Kaleli ailesi Aslan’ı şikayetinden geri çevirmek için çeşitli yollar aramak için uğraşmaktadır.

DNA Raporu Ferhat’ın Kafasını Karıştırıyor

Diğer tarafta ise Ferhat DNA raporu sonrası ne yapacağını bilemez ve sinirini Hazan’dan çıkartır. Hazan ise Ferhat’ı delirtecek bir söz söyler bu söz nedir ? Hepsi Sen Anlat Karadeniz 58. Bölümde. Hazan ile Ferhat’ı sürpriz bir son beklemektedir.

Sen Anlata Karadeniz 58. Bölüm Çarşamba akşamı ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen dizi olan Sen Anlat Karadeniz 58. bölümüyle de yine herkesi ekran başına kilitleyecek.

Sen Anlat Karadeniz 58. Bölüm Fragmanı

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı