Cemal Kaşıkçı’nın nasıl öldüğü açıklandı

Suudi Arabistan Cemal Kaşıkçı’nın ölümü hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre, İstanbul Başkonsolosluğu’na giren Cemal Kaşıkçıoğlu içerde yaşadığı arbede neticesinde öldü. Cesede ne olduğu hala bilinmiyor ve bunun hakkında bir açıklama yapılmadı. Herkes tarafından cesedin nerede olduğu merak ediliyor.

Cemal Kaşıkçı’nın nasıl öldüğü açıklandı
Cemal Kaşıkçı’nın nasıl öldüğü açıklandı Dilan Aşar

2 Ekim’de İstanbul Başkonsolosluğu’na giden Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı, yaşanan arbede sonucu yaşamını yitirdi. Cesedin yeri bilinmiyor ve nerede olduğu merak ediliyor.  

Cemal Kaşıkçı ile ilgili bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Suudi Arabistan yönetimi, 2 Ekim'de İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede neticesinde öldüğünü duyurdu. Ancak Kaşıkçı'nın ölümüyle ilgili yapılan açıklamada cesedin akıbetine ilişkin bilgiye yer verilmedi. Şimdi herkesin cevabını merak ettiği bir soru, 'Öldürülen Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın cesedi nerede?' 

Suudi Arabistan resmi haber ajansı SPA’da yer alan son dakika haberine göre, Suudi Arabistan Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma neticesinde, Kaşıkçı’nın İstanbul Başkonsolosluğu’na geldiği sırada burada bulunan “başka Suudi vatandaşlarla tartışmaya başladığı, tartışmanın arbedeye dönüştüğü ve bunun sonucunda Kaşıkçı’nın hayatını kaybettiği” belirtildi.

Cemal Kaşıkçı gazeteci Suudi Arabistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Tekirdağ 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu
Balıkesir 18 Ocak Cuma günü hava durumu