Meral Akşener evinin önünde yaşanan olayla ilgili konuştu

Meral Akşener Yenikapı’da yapılan ‘’Elazığ Tanıtım Günleri’’ etkinliğindeydi. Akşener evinin önünde gerçekleşen olayla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu. Gündeme ilişkin konuları değerlendirdi.

Meral Akşener evinin önünde yaşanan olayla ilgili konuştu
Meral Akşener evinin önünde yaşanan olayla ilgili konuştu Handan Masina

MHP lideri Devlet Bahçeli, Meral Akşener’in MHP’yi böldüğünü iddia edip sonuçlarına katlanırsın şeklinde açıklamada bulunmuştu. Ardından Akşener evinin adresini sosyal medyadan paylaştı. Bunun üzerine bir grup insan Meral Akşener’in evinin önünde toplanıp slogan attı. İYİ Parti Başkanı Meral Akşener bugün Yenikapı’da yapılan ‘’Elazığ Tanıtım Günleri’’ne katıldı. Burada gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

MCKİNSEY AÇIKLAMASI 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın McKinsey ile ilgili söylediği; ‘’Bütün Bakan arkadaşlarıma bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almayacaksınız dedim. Hiç gerek yok biz bize yeteriz.’’ sözlerinin sorulması üzerine, ‘’ Sayın Cumhurbaşkanı’nın bu kararını elbette çok olumlu bulduk. Bu hizmetin alınmasına karşı çıkan ilk parti biziz. Uyarıları dikkate almaları memnuniyet verici. Doğru olan yapılmıştır. Teşekkür ederiz.’’ dedi. 

SORGULANMASI GEREKEN GÖNDEREN İRADEDİR 

İYİ Parti Başkanı Meral Akşener evinin önünde yaşanan olayla ilgili şu açıklamalarda bulundu: ‘’ Bu konu hep kadın kimliğim üzerinden tartışıldı ama asıl konu bu değil. Türkiye çok partili hayata geçtiğinden beri siyasi kavgası olan bir ülkedir. Siyasi tarih okumuş ve bunları anlatmış bir insan olarak tarihte daha önce hiçbir siyasetçinin evinin önünde böyle bir olay yaşanmamıştır. Sayın Cumhurbaşkanı’nın, Sayın İçişleri Bakanı’nın ve İstanbul Valisi’nin ve İstanbul Emniyet Müdürü’nün tutumları için onlara teşekkür ediyorum. Evimin önündeki kişiler için şikayette bulunmadım. Çünkü onlara böyle bir talimat verilmiş. Sorgulanması gereken onları gönderen iradedir.’’ dedi. 

Meral Akşener Teşekkür talimat
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi