Meral Akşener’in evini bastılar

MHP lideri Devlet Bahçeli, Meral Akşener’in MHP’yi böldüğünü söyleyip sonuçlarına katlanırsın şeklinde açıklama yaptı. Bunun üzerine Meral Akşener sosyal medya hesabından ev adresini paylaştı. Akşener’in evinin önünde toplanan bir grup insan slogan attılar ve Meral Akşener video çekip paylaşımda bulundu. 

Meral Akşener’in evini bastılar
Meral Akşener’in evini bastılar Dilan Aşar

MHP lideri Devlet Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkanı arasında sosyal medya hesabı üzerinden atışma oldu. Devlet Bahçeli’nin söylediği sözler üzerine bir grup insan Meral Akşener’in evinin önünde toplanıp slogan attı. Meral Akşener ise video çekip Bahçeli’yi etiketleyerek bazı ifadelerde bulundu.  

AKŞENER ADRESİNİ VERDİ 

MHP lideri  Bahçeli,  sosyal medya hesabından bazı açıklamalarda bulunup İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirmişti. Devlet Bahçeli, “Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme!” sözleri üzerine Meral Akşener sosyal medya hesabı üzerinden kendi adresini yazdı.  

AKŞENER’DEN BAHÇELİ’YE CEVAP 

Meral Akşener’in yaptığı açıklamaya göre, MHP olduğu ileri sürülen bir grup Akşener’in evinin önüne kadar gidip slogan attı. Akşener ise gruba sert tepki gösterdi. Yaşanan o anlar kameralar tarafından kaydeden Akşener daha sonra bu videoyu sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaştı. Akşener mesaja Bahçeli’yi de etiketleyerek, “Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz, yapılmaz. Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz. Evimin adresi belli. ” ifadelerinde bulundu.  

Meral Akşener Devlet Bahçeli evini bastılar
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi