Boğuşlu Fenerbahçe'de

Fenerbahçe kaleci antrenörü eksikliğini tamamladı. Önceden de milli takımda birlikte çalıştığı Boğuşlu ile el sıkıştı.

Boğuşlu Fenerbahçe'de
Boğuşlu Fenerbahçe'de Gizem Zalimalioğlu

Fenerbahçe'nin futbol alanında eksiklerinden biri de kaleci antrenörüydü. Galatasaray'ın da önemli futbolcu isimlerinin transfer edileceği, takas yapılacağı konuşulduğu bu dönemde, Fenerbahçe yeni kaleci antrenörünü açıkladı. Sonunda çözüm getirdiği kaleci antrenörü ise Sarı lacivertlilerin daha önce milli takımda çalıştığı bir isim oldu.

Fenerbahçeli Boğuşlu

Fenerbahçe kaleci antrenör sorununu Alper Boğuşlu ile el sıkışarak giderdi. Daha önce de A Milli Takım'da görev alan Boğuşlu, futbolcuları tanıyor, bu da hemuyum sağlamak hem başarı getirmek açısından Kanarya'nın lehine bir karar. 31 Mayıs 2021 yılına kadar birlikte olacaklarına dair imza atan Sarı lacivertliler ve Boğuşlu, dinamik ve kararlı bir süreç talep ediyor.

Alper Boğuşlu'nun bir diğer ismi Ömer. Asıl ismi Ömer Alper Boğuşlu olan kaleci antrenörü Trabzonspor'da da çalıştı. Burada Şenol Güneş'le ve A Milli Futbol Takımı'ndayken Fatih Terim'le birlikte iş yürüttü. 5 Temmuz 1962, Trabzon doğumlu. Boğuşlu Trabzonlu ve Trabzonspor'dan da yolu geçmiş direktör iken şimdi ise Fenerbahçe'de kendini gösterecek. Sarı lacivertli takım Boğuşlu için mühim çünkü Fenerbahçe kulübü kaleci antrenörü olmasında anlaşılan, Boğuşlu bir Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Takıma bu sebeple bir hayranlığı olan antrenörün, çalışmalarda sağlam işler çıkaracağı bekleniyor. 

56 yaşındaki kaleci antrenörünin antrenör lisansı UEFA-Pro lisans düzeyinde olup, meslekte piştiği süre ise 28 yıl

Sarı Lacivertli'lerden 'Hoşgeldin Boğuşlu'

Fenerbahçe takım adına anlaşılan antrenörlerine hoşgeldin dedi. Fenerbahçe resmi sayfasından yayınlanan mesaj şöyle: "Kulübümüz, Futbol A Takımımızın kaleci antrenörlüğü görevi için daha önce A Milli Futbol Takımımızda da görev yapmış olan Alper Boğuşlu ile sözleşme imzalamıştır. Kendisine hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz."

Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cani Evlat Annesini Boğarak Öldürdü
Cani Evlat Annesini Boğarak Öldürdü
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti
Genç Tiyatrocu Semahat Dede Tekirdağ’da Hayatını Kaybetti