Erteleme Haberlerine Beşiktaş’dan Yanıt

0

Beşiktaş spor kulübü önümüzdeki dönemlerde 3 farklı ligde oynayacağı maçların fazla sıkışık olması, Türkiye Futbol Federasyonu’na maç erteleme talebinde bulunacağı yönünde haberlin çıkmasına neden olmuştu.

Bu sıkışık dönem içerisinde 16 Şubat tarihinde deplasmanda yapacağı Konyaspor maçının yanı 20 Şubat Salı günü Bayern Münih deplasmanında boy gösterecek siyah beyazlı ekip.

Daha sonrasında ise 25 Şubat ve 27 Şubat tarihlerinde Fenerbahçe’yi ağırlayacak Beşiktaş bu yoğun ve tempolu dönem nedeniyle bir erteleme kararı istemesi öngörülüyordu. Siyah-Beyaz yönetimi tarafından yapılan açıklama ise Türkiye Futbol Federasyonu’na herhangi bir erteleme kararında bulunulmayacağı belirtildi.

Siyah – Beyazlı ekibin yurt dışında zorlu mücadelesinin ardından, uzun bir yolculukla ülkeye dönecek. Antrenmanlar ve çalışmalara hız kesmeden devam etmesi beklenen ekip 5 ve 7 gün sonra art arda Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek. Çekişmeli ve zorlu geçecek bu müsabakalardan nasıl bir sonuçla ayrılacağını merakla bekliyoruz. Daha fazla spor haberi okumak ve güncel haberleri takip etmek için Ligtvjet24 sitesini ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here