Fenerbahçe'de Büyük Coşku!

Ümit Özat, "Fenerbahçe küme düşme hattında görülebilir ama Fenerbahçe küme düşmez" dedi.

Fenerbahçe'de Büyük Coşku!
Fenerbahçe'de Büyük Coşku! Gizem Zalimalioğlu

Fenerbahçe futbol takımı için sosyal medya üzerinden tepkiler yağmaya ediyorken taraftar gergin. İyiye gitmeyen gidişatı ise defans mevkiinde görev alan eski Türk millî futbolcu ve teknik direktör olan Ümit Özat değerlendirdi. Özat'tan gelen ilginç açıklamalar taraftarı sevindirdi. İşte o açıklamalar..

Gaza getiren açıklamalar

Özat'ın Fenerbahçe Kulübü ve futbol oyunculuğu ile derinlemesine incelemelerinde ise umut veren ibareler yer aldı. Bu konunun ve takımın kötü gidişatı söylemlerinin boşa olduğunu dile getiren Özat, kulübü ve oyuncuları destekleyici nitelikte söylemlere yer verdi. Yaptığı açıklamalar ile taraftarı coşkuya uğratırken, kendisi de bu açıklamaları inanarak yaptığını belirtti.

Bu konu malzeme olacak bir konu değil, dedi

Fenerbahçe’nin durumu hakkında konuşan Özat, “Fenerbahçe’nin durumu insanların çok malzeme yapabileceği bir konu değil. Her zaman söylüyorum; Fenerbahçe’nin forması 2 puan alır. Fenerbahçe’nin bu sorunları atlatacak gücü var” dedi.

"Teknik direktörlük beklentim yok"

Hali hazırda belirli bir kulüpte vazifesi olmayan Özat, Fenerbahçe’den teknik direktörlük teklifi gibi bir beklentisinin de olmadığını belirtti. Özat, “Fenerbahçe’den hiç teknik direktörlük teklifi gibi bir beklentim olmadı. Alın yazısı, belki ileride olur. Görüştüğüm 5-6 takım var ama pek anlaştığımız söylenemez. Bizim istediklerimiz bizi istemedi, bizi isteyenleri biz istemedik. Futbol günden güne kötüye giden bir hal aldı. Kulüplerin mali durumları da öyle. Geçmişte yaptığımız hataları yapmak istemiyoruz. Zamanı geldiğinde doğru bir yerden başlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

"Günah keçileri antrenörler oluyor"

MKE Ankaragücü yönetiminin İsmail Kartal’ın görevine son vermesiyle ilgili olarak da konuşan Ümit Özat, “Ankaragücü ile ilgili yorum yapmam mümkün değil, ben de orada görev yaptım, ben de oranın ekmeğini yedim. Kendi iş konuları. Her antrenörün başına bir şeyler geliyor. Biz daha ağırlarını yaşadık, taraftar sahaya atladı ve saldırdı. Dolayısıyla her gönderilen hocayla ilgili yorum yapmamız mümkün değil. Onlar da benim meslektaşlarımız. Bu Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin yapması gereken bir açıklama. Kimse zannetmesin ki her kulüp güllük gülistanlık. Maalesef günah keçileri antrenörler oluyor. Ankaragücü ya da herhangi bir kulübün iç işleriyle ilgili yorum yapmak benim haddime değil” dedi.

fenerbahçe fb ümit özat bu takım küme düşmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şirin     2018-12-20 Tebrikler çok güzel biryazı akışı olmuş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.