Şubat Ayı LG ile Daha Romantik

10022022-lgsubatromantik
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LG Türkiye, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyası ile kalpleri bir kez daha fethediyor. 

8-14 Şubat arasında düzenlenen Sevgililer Günü kampanyası kapsamında, LG Yıkamalı Kurutma makinesi ve seçili buzdolaplarından alanlara 1.000 TL değerinde Boyner hediye kuponu armağan ediliyor. Ayrıca, LG’nin ses kalitesi ile herkesin favorisi olan taşınabilir bluetooth hoparlörü LG XBOOM Go Jellybean serisi de Sevgiler Günü’ne özel avantajlı fiyatıyla satışta olacak. 

 

LG Electronics (LG), yılın en romantik ayında kullanıcılarına özel bir kampanya düzenliyor. Sevdiklerimize, onları ne kadar sevdiğimizi, önemsediğimizi göstermek, hayatlarımıza kattıkları değeri ifade etmek için her ne kadar küçük bir öpücük, minik bir çiçek yeterli olsa da, güzel bir hediye de kalpleri ısıtmakta oldukça etkili… Üstün teknolojisiyle kullanıcıların hayatlarına konfor ve keyif katan LG, Sevgililer Gününe özel kampanyasıyla mutluluk vermenin yanı sıra bütçeleri de rahatlatıyor.

 

8-14 Şubat tarihleri arasında, Teknosa ve Media Markt’larda geçerli kampanya kapsamında, LG Yıkamalı Kurutma Makinesi ya da belirli buzdolabı modellerinden⃰ alanlara 1.000 TL değerinde Boyner hediye çeki armağan ediliyor.

 

LG’nin Sevgililer Günü kampanyası kapsamında sunduğu bir başka avantaj ise, XBOOM Go Jellybean serisi bluetooth hoparlörlerde uygulanıyor. Rengarenk cıvıl cıvıl görüntüsü ve mükemmel ses kalitesi ile tüm ailenin favori eğlence aracı XBOOM Go Jellybean serisi bluetooth hoparlörler yüzde 40’a varan Sevgililer Günü özel indirimiyle sunuluyor.

 

 

⃰ GR-F802HLHU,GR-H802HQHJ,GR-H802HLHJ,GN-H702HQHU,GN-H702HLHU

Bu Yazıya Tepki Ver