ADS

Sünnet Düğünü ile Gündeme Gelen Dansöz Gözaltına Alındı

Sosyal Medya’da çıkan görüntüler büyük tepki çeken sünnet düğünü hakkında başlatılan soruşturmada sünnet çocuğu karşısında ahlaksız dans eden dansöz gözaltına alındı. Sosyal Medya’da yayınlanan video ile neredeyse Türkiye’nin tamamından ters tepki alan ve sonunda hakkında soruşturma başlatılan sünnet düğünü hakkında dans eden dansözün gözaltına alınması kararı çıktı.

İzmir’in Menderes ilçesinde bir sünnet düğününde çekilen görüntüler görenleri hayret ettirdi. Görüntülerde bir dansözün sünnet çocuğu karşısında ettiği dans ve giyimi sosyal medyada herkesin tepkisini çekti. Bu görüntüler sonrasında olay hakkında soruşturma başlatıldı.

Dansöz Gözaltına Alındı

Yine Sosyal Medya’da çıkan haberlere göre sünnet düğünü hakkında başlatılan soruşturma kapsamında dans eden dansöz gözaltına alındı. Dansöz cinsel taciz ve hayasızca hareketler suçlaması ile gözaltına alındığı da sosyal medyada çıkan haberler arasında.

Ülkemiz Nereye Gidiyor ?

Böylesine hayırlı bir işte neden bu tarz hareketler yapılır anlamadım. Madem yapıyorsun sen bunun tepki alacağını düşünmedin mi nasıl sosyal medyada paylaşırsın. Sonuç bu olur tabi ki de. Dansöz ne kadar suçlu bu konuda acaba ona para verirsin dans eder, parasıyla yani sonuçta bunu yaptıran anne baba neredeydi acaba o zaman ?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı