Survive İstanbul Zorlu Koşulda Hayatta Kalabilmek Adına Güçlü Bir Rehber Olma Yolunda

Survive İstanbul
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survive İstanbul alışılmışın dışında bir internet sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu internet sitesinde doğa eğitimi ve vahşi yaşam konusunda çok özel bilgiler yer alıyor. Her türlü zorlu koşulda hayatta kalabilmek adına güçlü bir rehber arayanların uğrak yeri olan bu siteyi sizlere biraz tanıtalım.

Survive.istanbul sitesi deneyimli eğitmenlerden oluşan uzman bir kadro tarafından yönetiliyor. Burada yer alan her bir yazı uzman eğitmenlerin kaleminden çıkan çok değerli ipuçları ve tüyoları içerisinde barındırıyor. Farklı kategorilerde karşınıza çıkan birçok alanda hayatta kalabilmek adına neler yapmanız gerektiği sizlere detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Survive İstanbul sitesinin en önemli ve öncelikle amacı bu siteyi okuyanlara başka hiçbir yerde bulamayacakları çok özel bilgiler ile doğa becerileri sağlamak. Kültürel bir rehber olma amacıyla yola çıkan bu platformda daha önce yaşanan ve deneyimlenmiş olaylardan yola çıkarak insanların hayatta kalabilmesi adına ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler yer alıyor.

Survive İstanbul internet sitesinde vahşi doğada hayatta kalabilmek, her tür zorluk altında sürdürülebilir yaşam becerileri elde edebilmek, yabani yenilebilir ve şifalı bitkileri yakından tanıyabilmek gibi çok özel bilgiler yer alıyor.

Survive İstanbul sitesi bu özellikleri nedeniyle alışılmışın dışında farklı konsepti ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız altın değerinde bilgileri sizlere sunuyor.

Sosyal medya hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/hayattakal.net/

Twitter: https://twitter.com/hayattakalnet/

Instagram: https://www.instagram.com/manzara3000/

Pinterest: https://tr.pinterest.com/hayattakalnet/

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/survive-istanbul-83783b264

 

Bu Yazıya Tepki Ver