T3 Vakfı, Öğrencilere Büyük Burs Fırsatı Sunuyor Özdemir Bayraktar Millî Teknoloji Burs Programı

Screenshot_10
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, 5 bin öğrenciye burs desteği vermek için “Özdemir Bayraktar Millî Teknoloji Burs Programı”nı başlattı.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’ndan Eğitim Desteği

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı), öğrencilere büyük bir destek sunuyor. “Özdemir Bayraktar Millî Teknoloji Burs Programı” kapsamında toplam 5 bin öğrenciye burs imkanı sağlanacak. Bu program, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerini kapsayan 4 farklı destek programını içeriyor.

Farklı Destek Programlarıyla Geniş Kapsam

Öğrencilere sunulan destek programları şunlardır:

1. Yükselen Yıldız Burs Programı: Başarılı öğrencilerin yeteneklerini daha da geliştirmeleri için burs imkanı sunar.
  2. Eğitmen-Mentor Burs Programı: Öğrencilere mentorluk yapacak eğitmenlerin burs programıdır.
  3. Eğitim Desteği Burs Programı: Eğitim giderlerine katkı sağlayacak bir burs programıdır.
  4. Sen Geleceksin Diye Burs Programı: Öğrencilerin geleceğe daha güvenle bakabilmeleri için verilen destek programıdır.

Son Başvuru Tarihi 01 Kasım 2023

Öğrenciler, bu büyük fırsattan yararlanmak için başvurularını yapabilirler. Son başvuru tarihi 01 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. Eğitim hayatlarını sürdüren gençler için bu burs programı, geleceklerini şekillendirmelerine yardımcı olacak önemli bir adımdır.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, genç yetenekleri destekleyerek Türkiye’nin teknolojik ilerlemesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Bu Yazıya Tepki Ver