Dünyanın en zenginini çıplak fotoğraflar ile tehdit ettiler

Amazon şirketinin sahibi ve aynı anda da dünyanın en varlıklı insanı olan Jeff Bezos, ABD'de yayınlanan National Enquirer dergisinin, şahsına ait çıplak görüntülerini yayınlamakla şantaj yaptığı açıklamalarında bulundu.

Dünyanın en zenginini çıplak fotoğraflar ile tehdit ettiler
Dünyanın en zenginini çıplak fotoğraflar ile tehdit ettiler Cankut Yılmaz

Bezos, Medum isimli internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirdiği yazılı beyanda, National Enquirer dergisinin yayıncısının kendisini email yolu ile tehdit ettiği hakkında açıklama yaptı.

Soruşturmayı durdurmasını talep ettiler

Bezos, eski sevgilisi Lauren Sanchez'in kişisel yazışma ve görüntülerini elde eden National Enquirer hakkında araştırma yapıyordu. Derginin bahsi geçen soruşturmayı durdurması için Bezos’u da benzer yolla tehdit ederek, hem kendisinin hem de kız arkadaşının çıplak fotoğraflarını paylaşmakla tehdit ettiğini yazdı.

Kız arkadaşının dekolteli pozları var

Gönderilen elektronik postada paylaşılmakla tehdit ettikleri fotoğraflar ile alakalı ayrıntılar da yer alıyor. Bezos’un açıkça çıplak olduğu fotoğrafların sol elinde ki alyanstan tanındığını belirterek aynı şekilde kız arkadaşının da dekolteli görüntülerinin yer aldığını belirtti.

Kişisel utancım 2. sırada

Bezos, “AMI’nin bende yaratabileceği utancı ikinci plana atabiliri. Benim gücümde ve konumumda bir insan bile bu tarz bir şantaja karşı çıkamazsa başka kimler böyle bir haksızlığın karşısında dik durabilir?” cümlelerini kullandı.

National Enquirer çıplak fotoğrafl Lauren Sanchez
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar