İnstagram canlı yayını bir arkadaşınla yapma özelliği çok sevildi

Sosyal medyanın devlerinden instagram'ın yeni güncelleme yaptı.İnstagramda canlı yayın yaparken bir arkadaşın ile birlikte iki kişi canlı yayın yapma imkanı sunuyor.

0

Sosyal medyanın devlerinden instagram’ın yeni güncelleme yaptı.İnstagramda canlı yayın yaparken bir arkadaşın ile birlikte iki kişi canlı yayın yapma imkanı sunuyor.

İnstagram canlı yayınları çok popüler bir hal aldı. Yeni gelen güncelleme ile bir arkadaşın ile birlikte takipçilerinize canlı yayın yapma keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İki kişi İnstagram canlı yayın nasıl yapılır?

İnstagramda iki kişi canlı yayın yapmak istiyorsanız öncelikle bir kullanıcı canlı yayını aktif edecek. Daha sonra canlı yayının alt kısmında bulunan arkadaş ekleme butonuna tıklayıp ve arkadaşına davet göndermiş olacak daha sonrasında karşı taraftan olumlu yanıt alınır ise, iki kişi ekranın ikiye bölünmüş şekilde takipçilere ve kullanıcılara benzersiz bir canlı yayın yapmış olacak.

Instagram canlı yayınlarının yeni özelliğinden faydalanabilmek aktif olmasını istiyorsanız  öncelikle Instagram’ın Android ve iOS sürümlerini en güncel sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here