iPad Pro Severlere Müjdeli Özellik

0

iPhone X ile hayatımıza giren Truedepth Kamera özelliği yeni nesil iPad Pro modelinde kesin olarak kullanıcılara sunulacak.iPhone X ile face id özelliği tanıtıldığı günden beri tüm dünya gündemine bomba gibi oturmuş tüm ilgileri üzerine toplamıştı.

Yeni Nesil iPad Pro’da Yüz Tanıma Face id Özelliği

Geçtiğimiz tarihlerde uygulama geliştiriciler için yayınlanan iOS kodlamalarında modern iPhone ifadesini kullanılmıştı. Buna benzer ifadeler ve kolar ilk iOS 11.3 betasında da uygulama geliştiriciler tarafından farkedildi. İlerleyen günlerde çıkacak olan; Yeni nesil iPad Pro için modern iPad ifadesi de dikkatleri üzerine topladı.iPhone X ile hayatımıza giren Face ID özellikli modelin gelişi hakkındaki iddialarında doğru olduğunu açıkladı. Yüz tanıma özelliğinin iPad Pro ya da uyarlanması beklenirken beklenen oldu.

Yeni Nesi iPad Pro Kullanıcıları Heyecanlandırdı

Yeni nesil iPad Pro’da LCD olması bekleniyor. Bunun sebebi ise tedarik ve teknolojik yetersizlikler. İlk çıktığı günden beri iki kez yenilenen Apple Pencil yeni model ile birlikte yeni sürüm ile yayınlanacağı açıklanıyor. Apple Pencil 3 versiyonu ile kullanıcıların yüzünü güldürebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here