İzmir Ucuz Kiralık Ev

0

İzmir’de kısa zaman önce başlattığımız proje olan Esnafbirlik.com, bir çok farklı kategoride hizmet veren firmaların liste şeklinde bir araya geldiği ve İZİD tarafından desteklenen bir organizasyondur. Bu projemiz sayesinde İzmir’de yaşayan kişiler herhangi bir ihtiyaç halinde web sitemizde yer alan firmalardan ihtiyaçlarını giderecebileceği gibi, esnaf ve işletme sahibi kişilerde web sitemize firmalarını eklediği zaman kazanç elde edebilmektedir.

Lokasyon bazlı birçok proje olsa da web sitemiz tamamen bu iş üzerine hizmet veren bir oluşumdur. Profesyonel bir temaya sahip olan web sitemiz yine profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Esnafların firmalarını veya işletmelerini web sitemize eklemek için üye olması yeterlidir. Bu konuda titiz bir çalışma yürüten ekibimiz, alanında uzman ve gerekli yeterliliklere sahip firmaları kabul etmektedir.

Kullanıcılarımızın madur olmaması adına firmaları web sitemize eklerken titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Örneğin; daha önce başka platformlarda hakkında birçok şikayet olan ve iş ahlakına sahip olmayan firmaları kesinlikle web sitemizde yer vermemekteyiz. Yine gerekli belgelere ve yeterliliklere sahip olmayan firmalar bizim onayımızdan geçmemekte.

Başka bir örnek vermek gerekirse, lokantası veya restaurantı sağlık ekiplerince kapatılan veya daha öncesinde mühür vurulan firmalar kesinlikle web sitemizde yer almamakta. Diğer yandan web sitemizde yer alan firmalar hakkında hizmet almanız durumunda olumlu yada olumsuz yorumlar yapabilirsiniz. Restauranta gitmek istiyorsunuz ve işletme hakkında bilgi sahibi değilsiniz. Bu tarz bir durumda web sitemizde ki yorumlardan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web sitemizde Esnaflar için hazırladığımız “Esnaf Destekleri” kategorisinde alabileceğiniz teşvikleri ve yatırımları görebilirsiniz. Destekçimiz olan İzmir İş Adamları Derneği, bu konuda siz esnaflara her türlü desteği yapmaktadır.

Web sitemizde yer alan bir başka bölüm olan “Haberler” kısmında ise İzmir’de yaşanan olayları, İş ilanlarını, çeşitli reklamları ve finans sektöründe ki güncel haberleri bulabilirsiniz. Bu açıdan web sitemiz çok yönlü bir platform olmasının yanında kullanıcılarımıza ve esnaflarımıza ücretsiz hizmet vermektedir.

İzmir ucuz kiralık ev bulmak günümüzde çok zor bir durum haline gelmiştir. Gerek emlakçıların uyguladığı faiş fiyatlar gerekse ev sahiplerinin bitmek bilmeyen istekleri bu konuda ev arayan kişilerin işlerini zorlaştırmaktadır. Diğer yandan ülkemizde ki ekonomik durum sebebiyle de emlak fiyatları ve kiralar günden güne artmaktadır.

İzmir büyükşehir olduğu için İzmir’de ev aramak için çok gezmeniz veya şehir içi dolmuş hatlarını kullanmanız gerekmektedir. Bu sizin için hem yüksek maliyete hemde zaman kaybına sebep olacaktır. Bu açıdan bakıldığında Esnafbirlik.com olarak web sitemizde yapacağınız kısa bir arama ile dileğiniz tarzda ucuz kiralık ev bulabilirsiniz. Yine web sitemizde birçok emlak hizmeti veren firma bulunmaktadır. Bu emlakçılar ile iletişime geçebilir, ellerinde ne tip daireler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tabela işi hem profesyonellik gerektiren hemde iş ahlakı gerektiren zor bir iştir. Güzel para kazandırdığı için İzmir’de merdiven altı birçok işletme bulunmaktadır. Bu işletmeler aldıkları paranın karşılığında hem işi yavaş yapmakta hemde yaptıkları grafikler ve tasarımlar çok kötü olmaktadır.

Tabelalar işletmeyi güzel gösteren ucuz yollu reklam araçlarıdır. Bu yüzden tabela almadan önce yaptıracağınız grafiğe iyi karar vermeli ve dikkat çekici bir tabela yaptırmalısınız. Web sitemizde profesyonel anlamda tabela işi yapan firmalar mevcuttur. Bu firmalara yaptırmak istediğiniz tabelayı tarif edip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Randevu konusu tabela işinde çok önemlidir. Birçok tabelacı randevu sistemi ile çalıştığı için önceden arayıp randevu almalısınız. Web sitemizde tüm tabelacıların adres ve iletişim bilgileri yer almaktadır. İzmir tabelacılar şeklinde arama yapmanız durumunda tüm firmalar listenelecektir.

Böcek ilaçlama işi tecrübe gerektiren zor bir iştir. Böcekler ve haşeralar genellikle eski evlerin baş belasıdır. Özellikle yaz aylarında İzmir’de yaşayan yazlıkçılar böceklerden dolayı rahat bir tatil yapamamaktadır. Bu konuda hizmet veren bir çok firma mevcuttur. İzmir böcek ilaçlama firması yazmanız durumunda web sitemizde bu hizmeti veren firmaları bulabilirsiniz. Bu firmalardan birini seçerek aramanız durumunda firma eve gelerek böceklerin türleri tespit edecektir. Tespit işlemi bittikten sonra gerekli ilaçlar hazırlanır ve eviniz ilaçlanır. İlaçlamadan bir kaç gün sonra eve girdiğinizde tüm böceklerden kurtulmuş olursunuz.

Emlak hizmeti vermek veya emlak dükkanı açmak günümüzde çok kolay bir iş haline gelmiştir. Sahibinden gibi web sitelerin olması sebebiyle ufak bir dükkan kiralanması durumunda herkes emlakçı olmaktadır. Emlak dükkanları kolay açıldığı için işten anlamayan birçok firma ortaya çıkmıştır. Bu tarz yüksek komisyon ile çalışan firmalardan ziyade web sitemizde yer alan profesyonel ve gerekli belgelere sahip emlakçılar ile çalışarak düşük komisyonlarla ev sahibi olabilirsiniz.

Lokasyon bazlı bir arama yapmak istiyorsanız, Örneğin; İzmir Bornova emlakçılar şeklinde, Bornova ilçemizde hizmet veren tüm profesyonel emlakçılar karşınıza gelecektir. Bu firmalara iletişim adreslerinden ulaşarak kiralık ev, arsa, ticari arsa ve satılık ev gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla halledebilirsiniz.

 

Ülkemizde ki kanunlara göre de her esnafın ve işletmenin yazarkasa sahibi olması gerekmektedir. Yazarkasalar elektronik cihazlar olduğu için zamanla bozulabilir. Bozulması durumunda işleriniz durma noktasına gelmektedir. Bu yüzden yazarkasanızın bozulması durumunda yazarkasa hizmeti veren firmalardan hizmet almak durumundasınız. Diğer yandan yazarkasanızı değiştirmek istediğinizde gerekli belgelere sahip ve garantili hizmet veren firmaları tercih etmek zorundasınız. İzmir yazarkasa servisleri web sitemizde listelenmektedir. Bu listeden sizin lokasyonunuza yakın firmaları arayıp randevu talebinde bulunabilirsiniz ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here