Youtube ve Instagram Gibi Platformlarda Fenomen Olmak

0

Sosyal medya fenomeni olmak isteyen bir sürü yeni kişi bulunmaktadır. Özellikle yeni jenerasyon Youtube ve Instagram gibi platformlarda Enes Batur gibi kişileri idol olarak görüp, bu şekilde para kazanmak ve tanınır olmak istemektedir.

Youtube’da Fenomenler

Fakat bu kişiler genellikle youtube kanallarıyla meşhur olmuş kişilerdir. Youtube ise bir video paylaşma platformudur. Alanında ilk örnek olan bu platformda bir çok video çeken kişi bulunmaktadır. Fakat herkes hemen çok sayıda izlenmeye sahip olamıyor ya da video çekmek zor geliyor. Bu nedenle fotoğraf paylaşma imkanı olan instagramda fenomen olmak istiyor.

Instagram Fenomenleri Kimlerdir?

Instagram’da fenomen olan kişiler genellik zengin kişilerdir. Fütursuzca harcadıkları paralarla aldıkları özel jetler, altın kaplama arabalar insanların ulaşmak istedikleri hedefler olduğu için ilgilerini çekerler. Hayranlıkla bu kişileri takip ederler. Fakat hepsi bu şekilde değildir, çok başarılı fotoğraf sanatçıları da instagram fenomenleri olarak sayılabilir. Ayrıca komik paylaşımlar yapan bir çok sayfanın milyonları geçen instagram takipçisi mevcuttur.

Instagram’da Fenomen Olmak İçin Takipçi Satın Almak

Kolay şekilde takipçi sayısı arttırmak adına takipçi alma yolunu da tercih edebiliyorlar. Bu işlem genellikle takipçi satın alabileceğimiz https://instakip.com gibi siteler aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sitelere gönderilen ödemeler itibariyle bir kaç dakika içerisinde 1000’lerce instagram takipçimiz olabiliyor.

Eğer bir instagram sayfamız var ise takipçilerimizin de olması gerekiyor. Eğer takipçilerimiz yok ise gönderilerimizi hiç kimse görmez. Tek başımıza kalmış oluruz ve fotoğraf galerimiz gibi olur.

Instagram’ın yeni özelliklerinden birisi ise hikâyeler bölümüdür. Burası çakma snapchat diye de bilinir. Instagram Snapchat uygulamasını almak istemişti. Fakat Snapchat satmak istemeyince Instagram bu şekilde bir hamle uygulamıştır.

Yeni instagram özelliklerinden birisi olan yorum kapama da bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Takipçilerini kaybetmek istemeyen ama saçma yorumlardan bıkmış kullanıcılar, diledikleri kişilerin yorum yapmasını kapatabilmektedir. Eğer isterlerse yorumları herkese kapabilmektedirler.

Dilerseniz instagram bot takipçi satın al gibi işlemler yapıp sabit azalmayan takipçilere sahip olabiliyoruz. Ya da gerçek Türk takipçi satın alabiliriz. Fakat bunlar gerçek kişiler olduğundan zamanla azalabildiği sitede belirtilmiştir.

Fakat takipçi almak biraz işin kolayına kaçmak oluyor. Gerçekten etkili bir instagram profiliniz olması için maalesef takipçi satın almak yetmiyor. Bu yöntemi sosyal medya sitelerinde fenomen olmak için sıfırdan başlamamak adına kullanmamızda fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here