Trump kaybetti ama pes etmiyor: Bu seçimleri geri döndürmeliyiz

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trump, Pensilvanya eyalet meclisinde “seçimlerdeki usulsüzlük” iddialarına ilişkin düzenlenen oturuma telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Ülkede 3 Kasım Salı günü yapılan başkanlık seçimlerinde “asıl kazananın kendileri olduğuna” yönelik iddialarını sürdüren Trump, “Tüm kritik eyaletlerde bize haksızlık yapıldı. Bu seçimlerde, büyük oranda yolsuzluk yapıldı” dedi.

“DEMOKRATLAR, BU SEÇİMLERİ KAYBETTİ”

Seçim sürecinin henüz bitmediğini ve hukuki yollarla kullanılan oyların sayılması durumunda kazananın kendileri olduğunun ortaya çıkacağını vurgulayan Trump, “Demokratlar, bu seçimleri kaybetti. Seçimde hile yaptılar” değerlendirmesinde bulundu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İstanbul'da terör operasyonu! Şişli Belediye Başkan Yardımcısı da gözaltındaİstanbul’da terör operasyonu! Şişli Belediye Başkan Yardımcısı da gözaltındaBu skandal çok konuşulacak! Selin Ciğerci'nin eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktıBu skandal çok konuşulacak! Selin Ciğerci’nin eşini aldattığı görüntüler ortaya çıktı96 yaşında koronayı yendi! Mucizenin reçetesinde 3 besin öne çıkıyor96 yaşında koronayı yendi! Mucizenin reçetesinde 3 besin öne çıkıyor

Trump, seçim sonuçlarına itiraz için açtıkları davalarda da kendilerine haksızlık edildiğini savunarak, “Bu seçimleri geri döndürmeliyiz. İhtiyacımız olan tek şey, bizi düzgünce dinleyen yargıçlar” diye konuştu.

TRUMP, SEÇİM SONUÇLARINI KABUL ETMEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

ABD’de 3 Kasım’da yapılan 59. Başkanlık seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre, 306 delegeyle Biden kazanmış, Trump ise 232 delegede kalmıştı.

“Seçimlerde hile olduğunu” iddia eden Trump, seçim sonuçlarını kabul etmediğini açıklamış ve hukuki yollara başvuracağını belirtmişti.

Trump kaybetti ama pes etmiyor: Bu seçimleri geri döndürmeliyiz

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir