ADS

Türk Telekom Hat Sıkıntısı Sonrası 10 GB İnternet Hediye Ediyor

Türk Telekom dün yaşanan mobile sıkıntıdan sonra bugün bir açıklama yaptı. Yenileme çalışmaları sırasında İstanbul’da meydana gelen depremin Türk Telekom şebekelerinde aksamalara neden olduğu yapılan açıklama ile doğrulandı. Türk Telekom mobile kullanıcılarına bir özrü açıklaması yaptı.

TÜRK TELEKOM MOBİL KULLANICILARINA 10 GB İNTERNET HEDİYE EDİYOR

Türk Telekom dün yaşanan sıkıntıdan dolayı özür açıklaması yaparak müşterilerine 2 ay boyunca 5 GB toplamda 10 GB internet hediye edeceğini duyurdu.

TÜRK TELEKOM AÇIKLAMASI

İşte o açıklama ;

Değerli basın mensubu,

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı