ADS

Türk Telekom Hatlarında Sıkıntı Mı Var ?

Şu saatlerde Türk Telekom hatlarında servis yok uyarısı gelmeye başladı. Bir çok sitede Türk Telekom kullanıcıları hatların çekmediği yönünde yorumlar yapmaya başladı. İstanbul’da meydana gelen depremin mi etkisi olduğu tartışma konusu haline geldi. Türk Telekom hatlarında genel bir sıkıntı olduğu düşünülüyor. Yapılan yorumlarda Türk Telekom hatlarının çekmediği ve arama yapılamadığı yönünde.

Türk Telekom hatlarında aynı zamanda internet sıkıntısı yaşandığı yönünde de yapılan yorumlar var. Sıkıntının kaynağı bilinmiyor fakat İstanbul’da meydana gelen depremin mi neden olduğu tartışma konusu oldu. Türk Telekom kullanıcıları sorunun çözülmesini bekliyor.

Bende Türk Telekom kullanıcısı olarak aynı sorunu yaşıyorum. Şuanda hattım bir çekiyor bir çekmiyor. Ama ne arama nede internet bağlantısı yapamıyorum. Yapılan yorumlarda da aynı şikayetler söz konusu.

Downdetector Sitesinde Yapılan Bazı Yorumlar

Yapılan yorumlar ve güncel raporları downdetector.web.tr/durum/turk-telekom sitesinden takip edebilirsiniz.

Türk Telekom hatlarda sıkıntı mı var ? Kullanıcılar hatların çekmediği yönünde yorumlar yapmaya başladı Türk Telekom hatlarda sıkıntı mı var ? Kullanıcılar hatların çekmediği yönünde yorumlar yapmaya başladı

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı