ADS

Türkiye Arnavutluk Maçı Canlı, TRT 1 Canlı İzle

Bu akşam milliler için çok önemli bir gün. Şenol Güneş'in de dediği gibi bu maçı yenerek Fransa ile final maçına çıkmak istiyoruz. Türkiye Arnavutluk maçı bu akşam 21:45'de canlı yayınla TRT 1 ekranlarında.

Türkiye Arnavutluk maçı ile heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Millilerimiz Şenol Güneş’in de açıklamalarında dediği gibi bu akşam Arnavutluk karşısında galip gelerek 3 puanın sahibi olmak ve Fransa karşısında final oynamak istiyorlar. Bu akşam bir tarafımız Askerlerimizde iken diğer tarafımız millilerimizde olacak. Bu akşam galip gelerek bu süreçte yüzümüzün gülmesini istiyoruz.

Tüm Türkiye bu akşam Türkiye Arnavutluk maçına kilitlenecek. Bir tarafımızı Suriye’de vatanımızı milletimizi korumak adına teröristler çatışan askerlerimizde diğer tarafımız ise ülkemizi Avrupa’da en iyi temsil etmekte olan ve etmeye devam etmek isteyen Milli takımımızda olacak. Bugün inşallah Arnavutluk karşısında galip gelerek Euro 2020 yolunda büyük bir adım daha atmış olacağız. Bugün ekran başında herkes ekran başından kalkarken sevinerek kalkacak umudu ile…

Türkiye Arnavutluk Maçı Canlı

Euro 2020 yolunda millilerimiz için çok önemli bir mücadele olan Türkiye Arnavutluk maçı canlı yayınla TRT 1 ekranlarında olacak. Saat 21:45’de başlayacak olan mücadele Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacak. Bu önemli günlerde taraftarımız karşısında mücadeleye çıkacak olan millilerimize gönülden başarılar diliyor ve dua ediyoruz. İnşallah bugün bu maçtan galip gelerek Suriye sınırlarında vatanımız için canlarını ortaya koyan askerlerimize de moral olurlar.

TRT 1 Canlı İzle

Türkiye Arnavutluk maçı canlı izlemek isteyenler, TV de izlemeyecek olanlar, internetten izleyecekler için TRT 1 Canlı yayını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı