Abrek isimli köpek kayıp genci arıyor

Çanakkale'nin Ezine ilçesinde suya kapılan araçta bulunan Barış Kurt isimli genci arama kurtarma çalışmalarına Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde görev yapan Abrek isimli ceset arama köpeği de getirildi.

Abrek isimli köpek kayıp genci arıyor
Abrek isimli köpek kayıp genci arıyor Mehtap Erdoğan

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde meydana gelen olayda, sulara kapılan araçta bulunan Barış Kurt isimli genci arama kurtarma çalışmalarının 10’uncu gününde çalışmaya Abrek isimli ceset arama köpeği de katıldı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, Menderes Çayı Akköy geçidinde içinde Ezine Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2’nci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Barış Kurt’un da bulunduğu araç suya kapılarak kayboldu. Barış Kurt’u arama çalışmalarının 10’uncu gününde Samsun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde görev yapan Abrek isimli ceset arama köpeği de getirildi. Abrek isimli ceset bulma köpeği son olarak Ankara'nın Polatlı ilçesinde kaybolan ve öldürüldükten sonra bir elektrik direğinin dibine gömülen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın cesedini bulmuştu. Abrek, 10 yıllık ceset parçalarını dahi bulabiliyor. Arama çalışmalarına dahil olan Abrek, şu ana kadar 12 kilometrelik bir alanda tarama yaptı.

Çanakkale suya kapılan araç kayıp genç Abrek ceset bulma köpeği
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar