Annesi hakim babası savcı kendisi suç makinesi çıktı

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Bakırköy'de bir AVM önünde vatandaşlar genç bir kadının darp edildiğini gördü. Olaya müdahale etmeye çalışan vatandaşların üzerine darp olayını gerçekleştiren kişi tarafından araba sürüldü. Kamera kayıtları incelendikten sonra zanlı Sertaç Göçmen yakalandı. Zanlının annesinin hakim, babasının savcı olduğu ortaya çıktı.

Annesi hakim babası savcı kendisi suç makinesi çıktı
Annesi hakim babası savcı kendisi suç makinesi çıktı Handan Masina

Bakırköy'ki bir AVM'nin önünde özel aracının içinde Sertaç Göçmen adlı kişinin kız arkadaşını darp ettiği görüldü. Çevredeki vatandaşlar olayı görünce duruma müdaha etmek istedi. Sertaç Göçmen 6 kişinin üzerine otomobilini sürdü. 6 vatandaş yaralandı. Serta. Göçmen (21) öğle saatlerinde  yakalandı. Bakırköy Asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemlerinin ardından adliyey sevk edildi. Zanlı çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.
SUÇ MAKİNESİ
Hakim bir anne ile savcı bir babanın oğlu olduğu öğrenilen Sertaç Göçmen'in geçen yıl Ataköy'de 9 katlı bir lojmanın 7. katından ateş açarak 2 kişinin yaralanmasın sebep olduğu öğrenildi. Olayın ardından Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından serbest bırakıldı.  Şüpheli hakkında adam öldürmeye teşebbüs, kasten yaralama ve trafik güvenliğini tehlikeye atma suçundan soruşturma başlatıldı.
ALKOL ALDIĞI TESPİT EDİLDİ
Olayın ardından Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı. Açıklama da şunlar dile getirildi: '' Bir alışveriş merkezinin önünde özel bir araç içerisinde Sertaç Göçmen'in kız arkadaşını darp ettiğini gören vatandaşlar olaya müdaha etmek istemiştir. Şahıs özel aracını 6 vatandaşımızın üzerine sürüp olay yerinden kaçmıştır. Kısa bir süre sonra şüpheli tekrar olaya yerine geldiğini gören vatandaşlar hemen kolluk güçlerimize haber vermiştir. Şahıs derhal gözaltına alınmıştır. Toplam 6 vatandaşımızın ikisinin vücudunda kırıklar meydana gelmiştir. Sertaç Göçmen'în kanında alkol bulunmuştur. Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından şüphelinin sevk edildiği Bakırköy Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi tarafından 'kasten öldürmeye teşebbüs'suçundan tutuklanmasına karar verilmiştir.''dedi.

Bakırköy kasten yaralama Cumhuriyet Başsavcılığı
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 günde 3 yeni obruk oluştu
6 günde 3 yeni obruk oluştu
Depremin ardından açıklamalar geldi
Depremin ardından açıklamalar geldi